Akıllı Gündem

Erişime yasaklı sitelere giriş için DNS adresleri ve ZenMate indir

ZenMate eklentisi ve DNS değiştirerek erişime yasaklanan sitelere girmenin yöntemi. Zenmate ile yasaklanan YouTube, Facebook ve Twitter’a nasıl girilir?

Erişime yasaklı sitelere giriş için DNS adresleri ve ZenMate indir

ZenMate eklentisi ile erişime yasaklı sitelere girmek en kolay yolların başında geliyor. Önceleri serbestçe girilen bazı internet sitelerine artık erişim sağlanamıyor. İnternette erişim sağlanamayan ve engellenen sitelere girmek normal şartlarda imkansız. Ancak DNS değiştirme ve yardımcı programlar sayesinde engellenen sitelere girilebiliyor.

ZENMATE İLE ENGELLENEN SİTELERE GİRME

Engellenen sitelere erişmenin en kolay yolu web tarayıcısına kurulan Zenmate eklentisi ile girmektir. Chrome, Firefox ve Opera web tarayıcıları için hazırlanan proxy eklentilerinden bir tanesi olan Zenmate eklentisi sayesinde, çok kolay bir şekilde hem internetteki gizliliğinizi korumanızı hem de engelli internet sitelerine giriş yapabilmenizi sağlıyor. Üstelik beş adet proxy ülkesi üzerinden bir tanesini seçerek o ülkedeymiş gibi internette geziniyorsunuz.

Ayrıca Zenmate sayesinde internette gezinirken kişisel bilgilerinizin gizliliğini korurken, engelsiz ve sınırsız bir şekilde sanal dünyanın nimetlerinden faydalanabileceksiniz.

Ücretsiz bir eklenti olan Zenmate, oldukça basit bir şekilde tarayıcınıza kurularak internette özgürce ve kolay gezinmenize imkan tanıyor. Zenmate eklentisini aşağıdaki indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

ZENMATE İNDİR

 

 

Erişime yasaklı siteler için güncel DNS adresleri

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ