Akıllı Gündem

Erdi Ünver: Survivor’ın izlenmesi en lüks yarışmacısıyım

Survivor 2017’de eleme potasına adı yazılan gönüllüler takımı yarışmacısı Erdi Ünver’den bomba açıklama: “Survivor’ın izlenmesi en lüks yarışmacısıyım”

Erdi Ünver: Survivor’ın izlenmesi en lüks yarışmacısıyım

Survivor 2017’de bu haftanın ilk eleme adayları dün geceki konseyde belli oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, Erdi Ünver ve Berna Keklikler’i bu haftanın ilk eleme adayı olarak seçtiler. Eleme potasına giren Erdi Ünver’in dün akşamki konuşması, konseye damgasını vurdu. Survivor’a geldiğinden beri bütün eleme potalarına giren Erdi Ünver, sevenlerine seslenirken kendisi için yaptığı “Survivor’ın izlenmesi en lüks yarışmacısıyım” özeleştirisi dikkat çekti.
GÖZ6 evi ve Survivor’da toplan 14 kez potaya girdiğini belirten Erdi, kendisi ve sevenleri hakkında şunları söyledi:
“Buradan beni seven ve destekleyenlere şunu söylemek istiyorum. Geldiğim GÖZ6 yarışmasında 8 burada 6 kez olmak üzere toplamda 14 kez potaya girdim. Bu belkide Türkiye rekoru olabilir. Biraz yük olmuşta olabilirim. Belkide izlenmesi en lüks yarışmacılardan birisiyim. Şu anda insanlar öyle bir duruma geldiki; bu ay aylık erzağım, elektrik faturam, doğalgaz faturam ve Erdi potaya çıkacak ona SMS hesabını yapmaya başladı. Yedi. aydan beri potadayım. Ama ben biliyorumki onlar, ben bu potadan kaçayım diye canım, cicim dememi beklemezler. Onlar, sen duruşunu göster potaya gir, biz seni kurtarırız derler. Kurtarabilirlerse canları sağ oğlsun.”

Fatih Hürkan ve Erdi Ünver kavga ediyor

 

 

Survivor Erdi Ünver kimdir? Survivor 2017’ye Erdi gidiyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ