Akıllı Gündem

Emre Kütük zeytinyağı prensesi ile evleniyor

Sosyetik çapkın Emre Kütük, gönlünün sultanını Ayvalık’tan buldu. Kütük, Ayvalık’ta zeytinyağı işiyle uğraşan Ece Kamçılı ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmış.

Emre Kütük zeytinyağı prensesi ile evleniyor

Sosyetik playboy Emre Kütük, evlilik yolunda. Sabah gazetesi magazin yazarı Bülent Cankurt, sosyetik çapkının jübile yaptığını ve ‘Ayvalık’ın zeytinyağı prensesi’ olarak anılan Ece Kamçılı ile nişanlandığını yazdı. İşte Cankurt’un köşesindeki o yazı:

Çapkınlar Ligi’nin as oyuncularından Emre Kütük’ün de jübile yaptığını öğrendim! Karda yürüyüp izini belli etmeyen Kütük, jübilesini de sessiz sedasız yapmış tabii! Üstelik birkaç ay önce evlilik yolunda ilk adımı atmış da haberimiz olmamış.
Emre Kütük’ü evlenmeye ikna eden kişi, Ece Kamçılı. Kütük’ün gönlünün sultanı, 1989 İzmir doğumlu.
Üsküdar Amerikan Lisesi’nden sonra New York Parsons The New School of Design’da işletme bölümünü bitirmiş. Dino Ayvalık zeytinyağı markasını kuran bir iş kadını.
‘Ayvalık’ın zeytinyağı prensesi’ olarak anılan Ece Kamçılı’yı tanımıyorum ama kime sorduysam yere göğe sığdıramadı.

BU YAZ EVLENECEKLER
Yukarıdaki fotoğrafı gördüğümde söylenenlerin ne kadar doğru olduğunu anladım. Baksanıza;
Ece Kamçılı, ayağına şalvar geçirip çalışanlarıyla birlikte zeytin toplayacak, onlarla oturup yemek yiyip birlikte dinlenecek kadar mütevazı. Bu arada mutluluktan ayaklarının yere basmadığını duyduğum aşıklar, arayı açmadan bu yaz nikah masasına oturmayı planlıyormuş.
Umarım bir ömür mutlu olurlar…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ