Akıllı Gündem

Elçin Sangu ve Engin Akyürek aynı dizide mi rol alacak

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal D’nin yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Birbirinden iddialı yapımların ve yıldızların yer aldığı yeni sezonda en çok dikkat çeken isimler Elçin Sangu ve Engin Akyürek oldu.

Elçin Sangu ve Engin Akyürek aynı dizide mi rol alacak

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan Kanal D‘nin yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı tanıtımda, geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran ve yeni sezonda bomba gibi dönecek olan dizilerin yıldızlarının yanı sıra yeni başlayacak projelerde rol alacak yıldızlar da bulunuyor.

Kanal D’nin yeni sezon tanıtımında pek çok ünlü ismin yanı sıra en çok dikkat çeken isimler Kenan İmirzalıoğlu, Engin Akyürek, ve Elçin Sangu oldu. Tanıtımı izleyen pek çok kişinin aklına ilk gelen soru Sangu’nun İmirzalıoğlu mu yoksa Akyürek ile mi aynı projede yer alacağı oldu.

Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni sezonda başlayacak en iddialı yapımlardan biri olan Fatih dizisinde rol alacağı biliniyor. Bu da Elçin Sangu’nun partneri olacak kişinin Engin Akyürek olma ihtimalini oldukça güçlendiriyor. Peki siz hangi ikiliyi ekranda görmek isterdiniz?

Tanıtımda dikkat çeken bir diğer ikili ise Vatanım Sensin dizisinin yıldız isimleri Bergüzar Korel ve Halit Ergenç oldu. Pek çok dizinin yeni sezon tanıtımı yayınlanmasına rağmen Vatanım Sensin tarafında hala bir hareket olmaması izleyicilerden tepki aldı.

 

Elçin Sangu’dan radikal karar! Saç rengini değiştirdi

Elçin Sangu’dan radikal karar! Saç rengini değiştirdi

Engin Akyürek’in partneri Hilal Altınbilek oldu

Engin Akyürek’in partneri Hilal Altınbilek oldu

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Birol Kadir Kırtaş dedi ki:

    Elçin Sangu, Engin Akyürek ile aynı dizide rol alırsa, çift olarak görüntü kalitesini yitirmiş olur. Çoğu insanın dizi tercihi olmaktan çıkar.

BİR YORUM YAZ