Akıllı Gündem

Efsane Cuma’ya özel istihdam 1000 üniversite öğrencisi işe alındı!

23 Kasım’da gerçekleştirilecek Efsane Cuma için tüm hazırlıklarını tamamlayan Türkiye’nin Hepsiburada’sı, üniversite gençlerine özel istihdam sağladı. Hepsiburada, Efsane Cuma kapsamında işe alınan 1.000 üniversite öğrencisinin de aralarında bulunduğu; çalışan ve iş ortaklarından oluşan 50.000 kişilik dev bir ekiple hem Türkiye ekonomisine hem de ailelerin bütçesine katkı sağlamaya hazır.

Efsane Cuma’ya özel istihdam 1000 üniversite öğrencisi işe alındı!

Efsane Cuma çerçevesinde 1.000 kişilik öğrenci istihdamına imza attıklarını söyleyen Hepsiburada Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci, “Efsane Cuma vesilesiyle istihdamlarını sağladığımız öğrencilerimizin e-ticaretin mutfağında yetişmelerini ve e-ticarete yönelik tecrübe kazanmalarını sağlıyoruz. Bir yandan gençlerimiz için en gelecek vadeden sektörlerden birinde çalışma imkânı sağlarken, öte yandan da sektöre yetenekli ve kaliteli insan kaynağının kazandırılması için çalışıyoruz. Bu girişimimizle Türk ekonomisine ve istihdama katkıda bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

Efsane Cuma’ya özel istihdam 1000 üniversite öğrencisi işe alındı!

30’dan fazla kategori ve 17 milyon ürün çeşidiyle ayda 85 milyon ziyarete ev sahipliği yapan Hepsiburada, bu seneki Efsane Cuma ile sadece 1 günde 45 günlük ticaret hacmine ulaşarak hem ailelerin hem de Türkiye’nin ekonomisine katkı sağlamaya hazırlanıyor. Müşteriler, giyimden kozmetiğe, beyaz eşyadan oto lastiğine, bilgisayardan cep telefonuna, kitaptan ev tekstiline kadar tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla temin edip ev ekonomilerine katkıda bulunacak. Hepsiburada çalışanları ve iş ortaklarından oluşan 50.000 kişilik dev bir ekip; tedarik sürecinden operasyonlara, pazarlamadan teknolojiye kadar uzanan süreçlerde müşterilere efsane bir gün yaşatmak için seferber olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ