Akıllı Gündem

Ebru Şallı’ya evlenme teklifi!

Eski manken Ebru Şallı, evlenme teklifi aldığını açıkladı. Ancak evlenme teklifinde bulunan küçük oğlu Pars’’tı. İşte Ebru Şallı cephesindeki son gelişmeler.

Ebru Şallı’ya evlenme teklifi!

Katıldığı bir davette görüntülenen Ebru Şallı, bu aralar yoğun bir tempoda çalıştığını belirtiken yeni projeleri hakkında da bilgiler verdi. Bu hafta tasarladığı spor koleksiyonunu önümüzdeki hafta satışa çıkacağını açıklayan Şallı, mayo ve bikini tasarımı da yaptığını belirtti. Şallı’nın hazırladığı mayo ve bikiniler bir ay içinde satışa sunulacakmış.

Şallı, “Ebru Şallı’yla 4 haftada süper yaz vücudu” isimli yeni plates DVD’sininde hazırlandığını ve bu hafta satışa çıkacağını söyledi.

Tüm bu projeleri hazırlarken çok çalıştığını belirten Şallı,bir yandan da iki erkek çocuğuyla ilgilenmenin zor olduğunu, aynı zamanda büyük sorumluluk getirdiğini, fakat çok keyif verdiğini de söyledi.

Uçankuş’ta yer alan haberde, bugün bir evlenme teklifi aldığını söyleyen Şallı kimden evlenme teklifi aldığı sorulduğunda oğlundan olduğunu söyledi…

Oğlu Parsın annesine; “Anne insanlar kaç kez evlenir?” diye bir soru sormuşş…

“İnsanlar birçok kez evlenebilir” yanıtını verdikten sonra oğlu Pars’ın “O zaman ben senle evlenmek istiyorum “ sorusunu duyunca şoka uğradığını dile getirdi.

Ebru Şallı ise oğlunun , Cem Yılmaz’ın Deli Aşk filminden etkilenerek bu şekilde konuştuğunu söyledi

Oğullarının Şallıya karışıp karışmadığı sorulunca Ebru Şallı, 13 yaşında olan oğlu Beren’in annesinin siyah giymesini istediğini, okula gelirken renkli taylar giymesini istemediğini söyledi.

Bu arada Ebru Şallı’nın kıyafetlerine çocuklarının karıştığı öğrenildi…

Çocuklar annelerinin okula gelirken tayt giymesini istemiyorlarmış!..

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’la arasının nasıl olduğu sorulunca, aralarında hiçbir problem olmadığını, Cem Yılmaz’ın sevdiği bir arkadaşı olduğunu söyledi.

Ünlü isim, “Arkadaşlık aşka dönüştü mü? gibi soruları gülerek geçiştirdi…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ