Akıllı Gündem

Ebru Şallı çıplak fotoğraf için konuştu: Çok zor bir süreç içindeyim

Ebru Şallı, sosyal medyayı sallayan çıplak fotoğraf iddiası hakkında ilk kez konuştu. Ebru Şallı, “İki erkek evladım var, anneyim… Çok zor bir süreç içindeyim” dedi.

Ebru Şallı çıplak fotoğraf için konuştu: Çok zor bir süreç içindeyim

Ünlü manken Ebru Şallı, geçtiğimiz hafta hakkında çıkan çıplak fotoğraf iddiası ile magazin gündemini sallamıştı. İddiaya göre Şallı, Snapchat hesabından arkadaşına çıplak fotoğrafını göndereyim derken tüm takipçileriyle bu fotoğrafı paylaşmıştı. Olayın ardından çıplak fotoğraf sosyal medyada hızla yayılmış ve Türkiye’nin gündemine oturmuştu. Ancak ünlü ismin menejeri olayın hemen ardından fotoğraftaki kişinin Ebru Şallı olmadığını açıklamıştı.

Ebru Şallı’nın olayın ardından fotoğraflar hakkında ne diyeceği merak ediliyordu. Nişantaşı City’s’te görüntülenen Ebru Şallı, kendisine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafla ilgili konuştu.

Fotoğraftaki kişi ben değilim diyen Ebru Şallı, “İki erkek evladım var, anneyim… Çok zor bir süreç içindeyim. Olayı büyüten ve çarpıtan kişileri biliyorum ve Allah’a havale ediyorum” açıklamasını yaptı.

ARDA TURAN İLE YAZIŞMALARI BASINA SIZMIŞTI

Daha önce de Arda Turan ile arasında geçen sosyal medya yazışmaları basına sızmış ve Ebru Şallı, Instagram adresinin hack’lendiğini açıklamıştı.

Kaynak: Posta

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ