Akıllı Gündem

Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural TV8’de Aramızda Kalmasın ekibinde

Survivor’ın eski yarışmacısı Duygu Çetinkaya ve usta oyuncu Hakan Ural TV8’de ekranlara geri dönüyor. Ural ve Çetinkaya, TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ sabah magazin programında yorumcu oluyorlar.

Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural TV8’de Aramızda Kalmasın ekibinde

Hafta içi hergün saat 09.30’da yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın‘ programda Ural ve Çetinkaya, Jess Molho‘nun moderatörlüğünde magazin dünyasındaki gelişmeleri TV8 ekranlarında değerlendirecekler.

Duygu Çetinkaya, ‘Aramızda Kalmasın’ programına katıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. Çetinkaya, paylaşımında “Pazartesi sabahı TV8 ekranında Aramızda Kalmasın’da buluşmak dileğiyle. Allah utandırmasın inşallah” diyerek takipçilerine yeni programını duyurdu.

Aramızda Kalmasın programının resmi sosyal medya hesabından da Hakan Ural ve Duygu Çetinkaya‘nın gelişi şu açıklamayla duyuruldu, “Herkese merhaba! Aramızda Kalmasın Pazartesi’nden itibaren Jess Molho moderatörlüğünde, Duygu Çetinkaya ve Hakan Ural’ın yorumlarıyla her sabah 09:30’da”

Survivor’da hırçın ve lafını esirgemeyen karakteri ile öne çıkan Duygu Çetinkaya, magazin programı yorumculuğunda deneyimi olan bir isim. Beyaz TV’de 2014 yılında Oya Aydoğan ve Pakize Suda’nın da yer aldığı ‘Söylemezsem Olmaz’da yorumcu olarak yer almıştı. Sözünü esirgemeden Aramızda Kalmasın’da da yorumlarına devam edebilir. Bu nedenle magazin dünyasındaki ünlüler, Duygu Çetinkaya’nın sert yorumlarından nasibini alabilir.

TV8 iki sunucu ile birden yollarını ayırma kararı aldı. Funda Özkalyoncuoğlu ve Sena Keçeli artık Aramızda Kalmasın programında yer almayacak.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ