Akıllı Gündem

Dünya Mankenler Kraliçesi Pınar Tartan Oldu

Çin’in Shenzhen kentinde 30. kez düzenlenen Dünya Mankenler Kraliçesi yarışmasına katılan Pınar Tartan, 70 ülkeden birbirinden iddialı mankenlerle yarıştı ve Dünya Mankenler Kraliçesi seçildi.

Dünya Mankenler Kraliçesi Pınar Tartan Oldu

Pınar Tartan’ın birinci olduğu yarışmada Kongo güzeli ikinci, Uruguay güzeli üçüncü, Polonya güzeli dördüncü, Çin güzeli ise beşinci oldu.

Miss Turkey 2017’de ikinci olan İzmirli güzel Pınar Tartan, Çin’in Shenzhen kentinde 18 Kasım akşamı düzenlenen 30’uncu Dünya Mankenler Kraliçesi Yarışması’nda 70 ülkeden birbirinden iddialı mankenler katıldı.

Dünya Mankenler Kraliçesi Pınar Tartan Oldu

Pınar Tartan’ı ilk kutlayan Miss Model of The World Turkey Direktörü ve Jüri üyesi Barbaros Yüksel oldu.

Pınar Tartan kimdir?

Pınar Tartan, 26 Mart 1997 tarihinde İzmir’de doğdu ve koç burcu. Miss Turkey 2017 Yarışmasında Itır Esen’in tacı alındıktan sonra sıralama değişince Aslı Sümen’in ardından ikinciliğe yükseldi. 2017’de ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi olan Pınar Tartan, iyi derecede İngilizce biliyor ve piyano çalıyor.

Dünya Mankenler Kraliçesi Pınar Tartan Oldu

Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıf öğrencisi olan Pınar Tartan, iyi derecede İngilizce biliyor ve piyano çalıyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ