Akıllı Gündem

Dolunay dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Dolunay 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ferit Nazlı’yı işe geri döndürmenin bir yolunu buluyor. Deniz ise bunu engellemenin yollarını arıyor. İşte Dolunay 10. bölüm fragmanı.

Dolunay dizisi 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Dolunay 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 29 Ağustos Salı akşamı yayınlanan bölümüne Nazlı‘nın şok istifa talebi damga vurdu. Aradaki yalan yüzünden bir türlü hislerini Ferit‘e açıklayamayan Nazlı çareyi istifa edip uzaklaşmakta buldu. İşte Nazlı’nın istifa ettiği o sahne:

Ancak Dolunay’ın 10. bölüm fragmanında Ferit Nazlı’yı geri döndürmenin bir yolunu buluyor. Nazlı’nın imzaladığı iş sözleşmesindeki bir maddeyi gerekçe gösteren Ferit, Nazlı’nın işten ayrılmasını engelliyor. Nazlı eğer işten ayrılırsa 100 bin lira tazminat ödemek zorunda kalacak. Deniz ise hala Nazlı’nın peşinde, tazminatı ödemeyi teklif ediyor. Bakalım yeni bölümde neler olacak? İşte Dolunay 10. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ferit’le aynı ortamda bulunmak Nazlı için gittikçe daha zor olmaya başlar. Bir yandan Ferit’e karşı duyguları diğer yandan sakladığı sır onu sıkıştırır.

Ferit Nazlı’nın hareketlerine bir anlam veremezken onun Deniz’le olan yakınlığından da rahatsız olmaya başlar. Nazlı artık bir karar vermek zorunda kalır. Deniz ise Nazlı’ya karşı daha cesur davranmaya başlar. Bundan en çok etkilenen Alya olur. Asuman Demet’in beklediğinden daha dişli çıkmıştır. İkili bundan sonra kartlarını açık oynayacaklardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ