Akıllı Gündem

Dolunay 9. bölüm ön izleme fragmanı

Dolunay dizisinin 9. bölümü için ön izleme videosu yayınlandı. İşte Star TV ekranlarında 29 Ağustos Salı akşamı yayınlanacak Dolunay dizisinin 9. bölüm ön izlemesini izleyebilirsiniz.

Dolunay 9. bölüm ön izleme fragmanı

Star TV’nin bu sezona damga vuran Dolunay dizisinin  9. bölümü için ön izleme videosu yayınlandı.  Dizinin ön izleme videosunda Ferit, Nazlı ve küçük Bulut dolunayı izliyor. Ferit, en sonunda Nazlı’ya açılıyor. Nazlı, Ferit’in sorusuna ne cevap verecek?

Nazlı ve Ferit arasında bir çekim olduğunu fark eden Deniz, Ferit’e göz dağı veriyor. Nazlı ise aradaki yalan yüzünden Ferit’e kapılmamak için kaçtıkça kaçıyor. Yoksa bu kaçış onu Deniz’e mi itecek.

İşte Dolunay 9. bölüm ön izleme fragmanı:

Dolunay 8. Bölümde Neler Yaşandı?
Mahkemedeki fotoğrafların yankısı sürerken Ferit ve Nazlı bambaşka sorularla boğuşurlar. Bundan sonra ne yapacaklar? Birbirlerine olan duygularını kabul edip devam mı edecekler yoksa hiç olmamış gibi mi davranacaklar? Aralarında yaşananı anlamaya çalışırken beklenmedik bir gelişme bu bilinmezin ortasına bomba gibi düşer. Deniz için Nazlı hem çok yakındır hem de uzak. Bu mesafeyi kapatmak isteyen Deniz’in aklında başka planlar vardır. Bunu yaparken Ferit’le yolları sık sık kesişecektir. Hakan ve Demet Bulut’un yasal vasileri olarak şirkete girmeye hazırlanırlar. Asuman ise Demet’in arkasında gölge gibi dolaşmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ