Akıllı Gündem

Dolunay 9. bölüm fragmanı yayınlandı (29 Ağustos Salı)

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Dolunay’ın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ferit, Nazlı ve Bulut yeniden aynı karede!

Dolunay 9. bölüm fragmanı yayınlandı (29 Ağustos Salı)

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Dolunay’ın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümü tamamen Nazlı’nın Ferit’ten kaçmasıyla geçti. İkisi de öpüştüklerini hatırlamasına rağmen bunu bir türlü birbirlerine itiraf edemediler. Son sahnesi ise oldukça heyecanlıydı. Deniz’in Nazlı’ya aşık olmasını bir türlü hazmedemeyen Alya sahnede neyi açıklayacak? İşte Dolunay 9. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Mahkemedeki fotoğrafların yankısı sürerken Ferit ve Nazlı bambaşka sorularla boğuşurlar. Bundan sonra ne yapacaklar? Birbirlerine olan duygularını kabul edip devam mı edecekler yoksa hiç olmamış gibi mi davranacaklar? Aralarında yaşananı anlamaya çalışırken beklenmedik bir gelişme bu bilinmezin ortasına bomba gibi düşer. Deniz için Nazlı hem çok yakındır hem de uzak. Bu mesafeyi kapatmak isteyen Deniz’in aklında başka planlar vardır. Bunu yaparken Ferit’le yolları sık sık kesişecektir. Hakan ve Demet Bulut’un yasal vasileri olarak şirkete girmeye hazırlanırlar. Asuman ise Demet’in arkasında gölge gibi dolaşmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ