Akıllı Gündem

Dolunay 9. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Dolunay’ın 9. bölümü için 3. fragman yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Nazlı herşeyi itiraf mı ediyor? Ferit’e verdiği gizemli notta ne yazıyor? İşte Dolunay 9. bölüm 3. fragman.

Dolunay 9. bölüm 3. fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Dolunay‘ın 9. bölümü için 3. fragman geldi. Dizinin yeni bölümünde Deniz Ferit’e açıkça meydan okuyor. Bakalım Ferit‘in bu meydan okumaya yanıtı ne olacak? Nazlı’nın Ferit’e verdiği gizemli notta ne yazıyor? Yoksa Nazlı herşeyi itiraf mı ediyor? İşte Dolunay 9. bölüm 3. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Mahkemedeki fotoğrafların yankısı sürerken Ferit ve Nazlı bambaşka sorularla boğuşurlar. Bundan sonra ne yapacaklar? Birbirlerine olan duygularını kabul edip devam mı edecekler yoksa hiç olmamış gibi mi davranacaklar? Aralarında yaşananı anlamaya çalışırken beklenmedik bir gelişme bu bilinmezin ortasına bomba gibi düşer. Deniz için Nazlı hem çok yakındır hem de uzak. Bu mesafeyi kapatmak isteyen Deniz’in aklında başka planlar vardır. Bunu yaparken Ferit’le yolları sık sık kesişecektir. Hakan ve Demet Bulut’un yasal vasileri olarak şirkete girmeye hazırlanırlar. Asuman ise Demet’in arkasında gölge gibi dolaşmaktadır.

Dolunay 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ