Akıllı Gündem

Dolunay 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının vazgeçilmesi haline gelen Dolunay’ın 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Nazlı Ferit’ten kaçıyor. Deniz ise Nazlı’nın peşini bırakmıyor. İşte fragman.

Dolunay 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Dolunay‘ın 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde Ferit ve Nazlı aşkı git gide daha da alevleniyor. Ancak Nazlı sakladığı sır yüzünden Ferit’ten köşe bucak kaçıyor.

Deniz ise Nazlı’nın onu arkadaş olarak görmesine rağmen umudunu yitirmiyor. Ferit’in Nazlı’yı kıskandığı artık çok açık. Dizinin bu bölümünde Ferit ve Deniz arasındaki rekabet artacak gibi görünüyor. İşte Dolunay 8. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ferit’in hastalığı Nazlı’yla ikisini yakınlaştırmıştır. Beraber geçirdikleri zamanın etkisi sonraki günlerde de devam eder. Ferit Nazlı’ya yardımları için teşekkür etmek ister. Nazlı da Ferit’le özel anlar paylaşmak ister. İkisi de duygularına hakim olmaya çalıştıkça şartlar onları hem biraraya hem de karşı karşıya getirir. Aralarındaki mesafe azaldıkça kendilerini daha zor durumda bulurlar.

Deniz artık bir işletme sahibidir ve kendine nefes alacak bir alan yaratır. Nazlı’ya çekildikçe Alya’nın varlığından rahatsız olmaya başlar. Engin’le yeniden bir ilişki kurmaya çalışan Fatoş’a Tarık dostluğuyla teselli verir.

Öte yandan Demet ve Hakan Bulut ve şirket üzerindeki bütün kozlarını oynarlar. İkisi de her hamlesinde Ferit’i kollamaktadır; Hakan onu bitirmek için, Demetse kalbini kazanmak için. Bu savaşta herkes payına düşeni alacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ