Akıllı Gündem

Dolunay 10. bölüm 2. fragman yayınlandı

Star Tv ekranlarında yer alan ve Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Dolunay’ın 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ferit, Nazlı’nın istifasını kabul edip onu serbest bırakıyor.

Dolunay 10. bölüm 2. fragman yayınlandı

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Dolunay dizisi 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ferit Nazlı’yı serbest bırakıyor! Elindeki iş sözleşmesini yırtan Ferit, Nazlı’ya artık özgürsün, istediğin yere gidebilirsin diyor. Peki şimdi Nazlı ne yapacak? İşinden gerçekten istifa mı edecek, yoksa Ferit’in yanına geri mi dönecek? İşte Dolunay 10. bölüm 2. fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Ferit’le aynı ortamda bulunmak Nazlı için gittikçe daha zor olmaya başlar. Bir yandan Ferit’e karşı duyguları diğer yandan sakladığı sır onu sıkıştırır.

Ferit Nazlı’nın hareketlerine bir anlam veremezken onun Deniz’le olan yakınlığından da rahatsız olmaya başlar. Nazlı artık bir karar vermek zorunda kalır. Deniz ise Nazlı’ya karşı daha cesur davranmaya başlar. Bundan en çok etkilenen Alya olur. Asuman Demet’in beklediğinden daha dişli çıkmıştır. İkili bundan sonra kartlarını açık oynayacaklardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ