Akıllı Gündem

Doğuş Holding “Borç Yapılandırma” Haberlerine Açıklama Getirdi

Doğuş Holding “Borç Yapılandırma” Haberlerine Açıklama Getirdi

Grubumuz hakkında bugün basında yer alan “borç yapılandırma” haberleri üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.

Mali tablolarımız ilgili mevzuat usul ve süreleri içinde açıklanmakta olup Grubumuzun aktif ve pasifleri kamuoyunun bilgisi dahilinde bulunmaktadır.

Değişen dünya dinamiklerine uyum süreçleri kapsamında doğal olarak tüm paydaşlarımız ile sürekli iletişim içerisindeyiz. Bu bağlamda finansal kurumlar ile olan çalışmalarımız bugüne kadar olduğu gibi normal seyrinde devam etmekte, proje finansmanı ve sendikasyon kredileri alma ve kapatma faaliyetlerimiz de sürmektedir. Bahsi geçen faaliyetlerimiz kapsamında özel sektör tahvil sahiplerimizi etkileyecek herhangi bir husus bulunmamaktadır.

Doğuş Holding/KAP

 

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Kaynak: investing.com

Bu içerik investing.com sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ