Akıllı Gündem

Diş Eti Koruma Teknolojisi ile ağız sağlığında spa etkisi

Diş Eti Koruma Teknolojisi ile ağız sağlığında spa etkisi

Ağız diş sağlığının önemi her geçen gün daha iyi anlaşılıyor. Bir çok hastalığın sağlıksız ağız ve dişlerden kaynaklandığı tespit edildi. Bu nedenle uzmanlar ağız sağlığı konusuna daha çok dikkat etmemiz gerektiğini belirtiyorlar.

Birçok kişi ağız sağlığına, vücutlarının geri kalanına verdiği özeni ve dikkati göstermiyor. Diş plaklarımızı temizlememiz gerektiğini biliyoruz, ancak diş etlerimizi genellikle görmezden geliyoruz. Bu, bazı durumlarda ağız kokusu, hassasiyet ve diş kaybı gibi ciddi sonuçlara yol açabiliyor.

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral B’nin Yeni Gum Guard Techlonogy (Diş Eti Koruma Teknolojisi) , birinci sınıf fırçalama sistemindeki en son yenilik. Diş hekimlerinden esinlenerek geliştirilen Orchid Purple Yeni Oral-B GENIUS, diş etlerinin bakımını yaparken aynı zamanda üstün bir temizlik sağlıyor.

Diş Eti Koruma Teknolojisi ile ağız sağlığında spa etkisi

Oral-B, GENIUS ürün yelpazesinin en yeni ürünü Orchid Purple Oral-B GENIUS, akıllı diş fırçası, duyulara ilham veren Orkide Moru renk tasarımı ile her bir fırçalamada ağız sağlığını iyileştiriyor. Yeni Gum Guard Techlonogy ( Diş Eti Koruma Teknolojisi) , Hassas Modu ve Oral-B Sensi UltraThin fırça başlığı, diş etlerinize iyi bakmanıza, sorunların üstesinden gelmenize ve sağlıksız diş etlerinin önüne geçmenize yardımcı oluyor.

Yeni Diş Eti Koruma Teknolojisi ile ağız bakımında spa deneyimi

Diş Eti Koruma Teknolojisi ile ağız sağlığında spa etkisi

Oral-B GENIUS’a özel olarak geliştirilen Yeni Diş Eti Koruma Teknolojisi, ağız sağlığını korurken aynı zamanda ağız bakımını evde spa deneyimine dönüştürüyor. Fırça, gülüşünüzü canlandırıyor ve diş etlerinize masaj yapıyor. Diş Eti Koruma özelliği sayesinde, kullanıcılar başka şekilde farkına varamayacakları ya da görmezden gelebilecekleri sorunları görebiliyor. Bu özelliği ise Akıllı Fırçalama Değerlendirmesi, Pozisyon Algılama ve Basınç Haritası ile Diş Eti Kanamasını Değerlendirme’den oluşan üç farklı bileşen sunuyor.

* Akıllı Fırçalama Değerlendirmesi: Tüketicilerin, başka şekilde farkına varamayacakları ya da görmezden gelebilecekleri diş eti sorunlarını görmelerini sağlıyor. Kullanıcıların doğal fırçalama davranışını değerlendiriyor ve gerçek zamanlı olarak nereye fazladan baskı uyguladıklarını gösteriyor. Ayrıca, değerlendirmeyi tekrarlamak ve zaman içindeki sonuçları karşılaştırmak için hatırlatmalar yapıyor.

* Pozisyon Algılama ve Basınç Haritası: Bu ikisinin birleşimiyle tüketiciler hangi bölgeyi fazla fırçaladıklarını görebiliyor. Teknoloji, problemli alanları görselleştirerek tüketicilerin fırçalama alışkanlıklarını değiştirmelerini ve doğru baskının her yerde uygulanabilmesini sağlıyor.

* Diş Eti Kanamasını Değerlendirme: Kullanıcıların diş eti kanamalarını takip etmesine ve kanamaları azaltmak için doğru fırçalama alışkanlıkları geliştirmesine yardımcı oluyor. Ayrıca sorun devam ederse diş hekimine gidilmesini öneriyor.

Diş Eti Koruma Teknolojisi ile ağız sağlığında spa etkisi

Yeni Diş Eti Koruma teknolojisine sahip Orchid Purple Yeni Oral-B GENIUS, manuel bir diş fırçasına göre diş eti çizgisi boyunca daha fazla plak yok ediyor, diş fırçalama işlemini dört gözle bekleyeceğiniz duyusal bir deneyime dönüştürüyor.

Orchid Purple YENİ Oral-B GENIUS’ın tavsiye edilen satış fiyatı, 740 TL

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ