Akıllı Gündem

Diriliş Ertuğrul 125. bölüm full izle, 126. bölüm fragmanı izle

Trt1’in dizisi Diriliş Ertuğrul 125. bölüm full izle, Ertuğrul oğlu Gündüzü bulabilecek mi? Ertuğrulun Moğollarla olan savaşı, 126. bölüm fragmanı izle,

Diriliş Ertuğrul 125. bölüm full izle, 126. bölüm fragmanı izle

Trt1’in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 125. bölümle ekrana geldi 126. yeni bölümde Ertuğrul Gündüz oğlunu bulabilecek mi?

TRT 1’de her hafta nefes kesen ve yeni bölümleri merakla beklenen Diriliş Ertuğrul son bölüm 28 Kasım akşamı izleyicilerle buluştu. Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyenlerde gözler Diriliş Ertuğrul 126. yeni bölüm fragmanı için çevrildi. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı şimdiden dizinin fanları tarafından araştırılıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde, İlbilge Hatun’un Ertuğrul’u yanlışlıkla da olsa hançerlemesinin ardından Kayılar ve Umuroğulları arasındaki gerilim had safhaya çıkmıştı. Ertuğrul, İlbilge’nin gerçek yüzünü öğrenmiş ve onunla hesaplaşmıştı. Diğer yandan Osman ile Savcı, Ertuğrul’un yetişmesiyle Dragos’un adamlarının elinden kurtulmuştu. Turgut ve Mergen, Ertuğrul’un emriyle gizli sandığın anahtarını ele geçirebilmek için Moğol komutanlarının içine sızmış, ancak sonradan ifşa olmuşlardı. Osman ve Savcı’yı bulmak için zindandan kaçan Gündüz ise, vuruşma yerine geldiğinde Dragos’un eline düşmüştü. Dragos’un yeni tuzağı ne olacak? Gündüz, kendisini temize çıkarabilecek mi? Turgut ve Mergen, Moğolların elinden kurtulup gizli sandığın anahtarına ulaşmayı başarabilecek mi? Ertuğrul, üzerine oynanan oyunları bertaraf edip Söğüt’ün huzur ve emniyetini tesis edebilecek mi? Diriliş Ertuğrul 126. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

125. bölüm tek parça izle..

Diriliş Ertuğrul her Çarşamba Trt1 de

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ