Akıllı Gündem

Dimes’in üst yönetimi yenilendi

Dimes’in satış direktörlüğü görevine Selim Can Devrim, pazarlama direktörlüğüne Duygu Süleymanoğlu, insan kaynakları direktörlüğüne Yelda Tavlan getirildi.

Dimes’in üst yönetimi yenilendi

Türkiye’nin ilk yerli sermayeli meyve suyu markası Dimes, üst yönetiminde üç önemli atamaya imza attı. Dimes’in satış direktörlüğü görevine Selim Can Devrim, pazarlama direktörlüğüne Duygu Sü.eymanoğlu, insan kaynakları direktörlüğüne Yelda Tavlan getirildi. Dimes bünyesindeki üç üst düzey atama da şirket bünyesinden yapıldı.


Profesyonel kariyerine Danone Türkiye bünyesinde 2006 yılında başlayan Selim Can Devrim, pazarlama ve satış departmanlarında çeşitli görevler yürüttü. 2011 yılında Dimes’e katılan Devrim, son olarak Türkiye satış müdürlüğü görevinde bulunuyordu. Dimes pazarlama direktörü olarak atanan Duygu Süleymanoğlu, profesyonel yaşamına 2008 yılında Shaya Grubu bünyesinde başladı. 2011 yılında Dimes e ürün müdürü olarak katılan Süleymanoğlu, 2015’ten bu yana pazarlama müdürü olarak görev yapıyordu, insan kaynakları direktörü olarak atanan Yelda Tavlan ise Garanti Bankası bünyesinde adım attığı profesyonel hayatında daha sonra gıda ve tüketim ürünleri sektöründe insan kaynakları alanında yönetici olarak görevler aldı. 2015 yılında da Dimes’e insan kaynakları müdürü olarak katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ