Akıllı Gündem

Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu’nu Serengil’in sevgilisi Özay Bakır ile kıskandırdı

Seren Serengil’den şok açıklama! “Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu’nu kıskandırmak için sevgilim Özay Bakır’ı kullandı.”

Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu’nu Serengil’in sevgilisi Özay Bakır ile kıskandırdı

Datça’da beraber tatil yapan çiçeği burnunda sevgililer Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde ayrılmıştı. Şensoy, ayrılığın ardından soluğu Bodrum’da

arkadaşlarının yanında almıştı. Mert Vidinli ile birlikte Bodrum tatilinden paylaşımlar yapan Şensoy, sevgilisini kıskandırmak için Seren Serengil’in sevgilisi Özay Bakır’ı kullandığı iddia edildi. İddia sahibi Bakır’ın sevgilisi Seren Serengil.

Serengil, sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programında Şensoy’un, sevgilisi Özay Bakır’ın sahnesine zorla şarkı söylemeye çıktığını ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştığını açıkladı. Şensoy’un görüntüleri paylaşmasının ardından Sarp Levendoğlu’nun mekana geldiği ve sevgilisi Şensoy’u alarak Datça’ya götürdüğünü açıkladı.

 

Derya Şensoy, Özay Bakır’ın sahnesine izinsiz çıktı

Serengil, o gece yaşananları şöyle anlattı:

“Derya, Özay’ın Bodrum’da sahne aldığı mekana gitmiş.Özay bana o gece yaşananları anlattı. Çok alkollü olan Derya, sahneye çıkarak şarkı söylemek istemiş. Özay, ben davet etmedim kendisi sahneye çıkıp şarkı söylemek istedi dedi. Şensoy, elinde mikrofonsuz alkolünde etkisiyle kendi kendine şarkılar söylüyor. Derya, bu arada sahnedeki görüntülerini videoya çektirtiyor. Sonra bu video ve görüntüleri Instagram hesabından storye koyuyor. Benim düşündüğüm şey Derya, Sarp Levendoğlu’nu kıskandırmak için Özay’ı kullandı. Zaten paylaşımların ardından Sarp, mekana gelmiş ve Derya’yı alarak Datça’ya gitmişler. Derya amacına ulaştıktan sonra mekandaki paylaşımları sosyal medya hesabından kaldırmış”

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ