Akıllı Gündem

Deniz Akkaya ile Murat Varol yeniden bir arada mı

Posta gazetesinde yer alana habere göre Deniz Akkaya ile Murat Varol yeniden bir arada.

Deniz Akkaya ile Murat Varol yeniden bir arada mı

Deniz Akkaya eski sevgilisi Murat Varol ile yeniden barıştı mı? Sevgilisi Varol tarafından şiddet gördüğü iddiasıyla karakolluk olan ikili arasındaki ilişki yılan hikayesine dönmüştü. Son gelen iddialara göre iki sevgili ilişkilerinde yeni bir sayfa açma kararı aldı ve beşinci kez bir araya geldiler.

Posta’da yer alan habere göre Deniz Akkaya’nın, önceki gün sabahın erken saatlerinde Murat Varol’la Etiler’de bir mekanda kahvaltı yaptığı öğrenildi.

KARAKOLA SIĞINMIŞTI

Deniz Akkaya Eylül 2015’te işletmeci sevgilisi Murat Varol tarafından şiddet gördüğü iddiasıyla karakola başvurdu. Deniz Akkaya, Murat Varol’la bir akşam evde tartıştı. Kavga, şiddet olayına dönüştü. Sevgilisi Murat Varol’dan dayak yiyen Deniz Akkaya, soluğu Arnavutköy Karakolu’nda aldı. Murat Varol’dan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Deniz Akkaya, polislerden yardım istedi, şikâyetçi oldu.

Deniz Akkaya’yı mahkemeye başvurmuş, kendisini ses sistemi hoparlörüyle yaralayan Murat Varol, 3 bin TL adli para cezasına çarptırılmıştı. Deniz Akkaya ise ölümle tehdit suçundan 2 ay 15 gün ceza almış, bu da adli para cezasına çevrilmişti. İkili, son ayrılığın ardından yabancı sevgilileriyle gündeme gelmişti. Deniz Akkaya, Yunan sevgilisi Haris’le olan aşkıyla konuşulurken, Murat Varol ise sarışın Rus bir kadınla objektiflere mutluluk pozu vermişti.

MURAT VAROL’UN DAYAK SABIKASI

Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Murat Varol, daha önce bir dönem evli olduğu Gülşen’e de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Murat Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlu’nu dövmüştü.

ÜÇÜNCÜ KEZ ŞİDDET GÖRMÜŞTÜ

Bu olay Deniz Akkaya’nın yaşadığı üçüncü şiddet olayıydı. Eski manken, 2005 yılında da sevgilisi Murat Aslan’dan dayak yemişti. Deniz Akkaya ekranda dayak olayını anlatmış ve kulak zarının patladığını söylemişti. Akkaya, bir dönem de kızı Ayşe Nazlı’nın babası Efe Önbilgin’den “Beni tekme tokat dövdü” diye şikâyetçi olmuştu.

Deniz Akkaya “Duymayan Kalmasın”dan ayrıldı!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ