Akıllı Gündem

Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup Bodrum’da teknede görüntülendi

No:309’un güzel oyuncusu Demet Özdemir ile Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup, Bodrum-Gümüşlük’te teknede tatil yaparken görüntülendiler. İkili arasında uzun süredir dillendirilen aşk dedikodusu resmileşti mi?

Demet Özdemir ile Oğuzhan Özyakup Bodrum’da teknede görüntülendi

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile No: 309 dizisinin güzel oyuncusu Demet Özdemir, Bodrum’da beraber tatil yapıyor. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ancak bugüne kadar birlikte görüntülenemeyen ikili, ilk kez Bodrum-Gümüşlük’te yatta tatil yaparken görüntülendiler.

Bir yıldır aşk yaşadıkları iddia edilen Özyakup ve Özdemir, bugüne kadar ilişkilerini kabul etmemişlerdi. Demet Özdemir geçtiğimiz aylarda Özyakup ile aşk sorularına “Çok önceden tanışıyoruz. İyi bir arkadaşlığımız var. Sadece görüşüyoruz” demişti.

İkili böylece ilk kez dün Bodrum’da birlikte görüntülenmiş oldu.

İtalyan devi Roman’nın da transfer gündeminde olan Oğuzhan Özyakup, sezon öncesi dinlenmek ve enerji depolamak için bir haftalığı yaklaşık 100 bin lira olan bir yat kiraladı. Yıldız futbolcu, Demet Özdemir ve yakın arkadaşları ile beraber Gümüşlük açıklarına demirlediler.

Demet Özdemir, sık sık denize girip serinlerken yıldız futbolcu teknede arkadaşlarıyla sohbet etti.

Bir ara denize baş başa giren Özdemir ile Oğuzhan, kısa süre sonra yeniden tekneye dönüp sohbete koyuldu.

No: 309 dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan Demet Özdemir’in adı bir süre önce dizideki rol arkadaşı Furkan Palalı ile anılmıştı.Daha önceki dizisinde birlikte oynadığı Yusuf Çim ile de uzun süreli aşk yaşayan Özdemir, Palalı ile birlikte olduğu iddialarını ise “Furkan arkadaşım” diyerek yalanmıştı.

Dün Bodrum’da çekilen fotoğraflar ise güzel oyuncunun gerçek sevgilisinin Oğuzhan olduğunu kanıtlamış oldu.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ