Akıllı Gündem

Demet Kutluay’dan ilk duruşma öncesi duygusal paylaşım

Demet Kutluay’dan ilk duruşma öncesi duygusal paylaşım

Demet Kutluay ve İbrahim Kutluay’ın ilk duruşması bugün görüldü. Demet Kutluay geçtiğimiz yıl eşi İbrahim Kutluay’dan boşanma kararı almıştı.

11 yıllık evliliklerini bitirmek için dava açan Demet Kutluay ve İbrahim Kutluay’ın ilk duruşması bugün görüldü. Ünlü manken Demet Kutluay, eski basketbolcu İbrahim Kutluay’dan çocuklarının velayetini ve 10 milyon TL tazminat talep etmişti. Dava açılmasının ardından çift mal paylaşımında anlaşamamıştı. Bugün yapılan ilk duruşma neticesi henüz taraflarca açıklanmazken, tarafların duruşmaya katılmadığı ve avukatlarınca temsil edildiği belirtildi.

Demet Kutluay bu sabah duruşma öncesi sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşarak “Çok sevdiğim dostlarım var benim,dünya tatlısı kuzularım var benim, hala yüreği sevgiye açık bir kalbim var benim, mükemmel bir ailem var benim, en önemlisi sağlıklıyız çok şükür. Aldığım dersler var benim, inancım var hala güvenim var benim…yarınlara umutla bakan hayallerim var benim…bu da gelir bu da geçer diyebilecek gücüm var benim…çok şeyimi paylaştığım siz sevenlerim var benim….sizleri seviyorum…en önemlisi de seçtiğim bir yolum var benim…hepimiz bu hayatta seçimlerimizi yaşıyoruz…hayat çok uzun…güzel yarınlar görmek dileğiyle…içimden geldi” notunu yazdı.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ