Akıllı Gündem

Demet Akalın’ın “Ah Ulan Sevda” klibi taklit mi

Yeşim Salkım’ın bugün paylaştığı “Rakı Balık” klibi sonrası, Demet Akalın’ın “Ah Ulan Sevda” klibinin taklit olduğu iddiaları gündeme geldi.

Demet Akalın’ın “Ah Ulan Sevda” klibi taklit mi

Demet Akalın‘ın “Ah Ulan Sevda” şarkısına çektiği yeni klip geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Nihat Odabaşı‘nın yönetmenliğini yaptığı klip, tarihi Cağaloğlu Hamamı’nda çekildi. Cariyelerle hamam sefası yapan Demet’in klibi, büyük beğeni topladı. Ancak bugün Yeşim Salkım‘ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım, klip hakkında yeni bir tartışmayı başlattı.

“Demet Akalın’ın klibi taklit mi?”

Yeşim Salkım’ın 2007 yılında hamamda geçen “Rakı Balık” klibini paylaşması, sosyal medyada bu tartışmanın başlamasına neden oldu. Salkım, klibinde Demet Akalın gibi cariyelerle hamam sefası yapıyor. İki ünlü ismin klibi, hamamda cariyelerle olunca Yeşim Salkım’ın takipçileri, Demet’in Salkım’ı taklit ettiğini iddia ettiler.

Sosyal medyada büyüyen bu tartışmaya, Yeşim Salkım ile aynı kanalda çalışan Elif Güvendik’te, “Yeşimmm hayatin boyunca neye elini atsan hep kiymetli oldu herkes elinden almaya calisti ama sadece çalisti😄 hayatin boyunca hep taklit edildin bu nasil bir duygu Yesimcigimmm anlattt anlattt ki azicik ogrensinler😎 10 yil once yapildi be canm bu klip 😄😄😄😄😄” paylaşımıyla dahil oldu.

Çok geçmeden sosyal medyadaki bu iddialara Demet Akalın’ın fanları da dahil oldu. Elif Güvendik ve bu iddialarda bulunanlara sert cevap vermeye başladılar.

Yeşim Salkım, bu tartışma sonrası Elif Güvendik’in sayfasında “Herkes senin sayfanda ne çok biliyor öyle bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir az çekilin çok bilmişler öteye haydi kirletmeyin benim kardeşimin sayfasını sıkarım canınızı ukalalık etmeyin beğenmiyorsanız yapmayacaksınız haydi haydi herkes fanı olduğu sayfaya ayrıca bunkarı Nihat Odabaşı’na yazın bize değil klipleri o çekiyor demetle ne ilgisi var ayrıca onunki de çok güzel olmuş şarkıda çok güzel terbiyesizlik yapmayın” açıklaması yaparak tartışmalara son verdi.

Aşağıda benzediği iddia edilen iki klibi izleyebilirsiniz.

 

Demet Akalın Ah Ulan Sevda klibi yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ