Akıllı Gündem

Demet Akalın ile Okan Kurt borç nedeniyle boşanıyor mu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın borçları nedeniyle karşılaştıkları icradan dolayı eşi Okan Kurt’tan boşanacağı iddia edildi. Akalın ve Kurt birbirlerini sosyal medyada takibi bıraktı. Akalın’ın “Sokakta kaldım” açıklaması ise boşanıyorlar iddiasını güçlendirdi.

Demet Akalın ile Okan Kurt borç nedeniyle boşanıyor mu

Magazin dünyasının en ünlü çiftinin evlilikleri haciz ve borçlar nedeniyle çatırdıyor mu? Demet Akalın ile eşi Okan Kurt’un evlilikleri 40 milyon liraya yakın icra takibiyle sarsıldığı iddia edildi. İddiaya göre Okan Kurt’un eski ortağı Osman Görgülü, Kurt’a karşı açtığı 32 milyon 845 bin liralık icra takibini kazandı. İzmir 14. İcra Dairesi’nin aldığı kararla Okan Kurt’un sahibi olduğu Hadımköy’deki şirketi, taşınmazlar ve Beykoz’daki lüks evinde icra takibi yapıldı.

Okan Kurt’un bir anda tüm mal varlığını kaybetmesi sonrası ünlü çift birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktı. Bütün bu gelişmelerin üzerine Kurt’un Akalan’ın Bodrum’daki konserinde bulunmaması akıllara çiftin ayrılıp ayrılmadığı sorusunu getirdi.

Şık Hayat’ın yaptığı araştırma sonucunda ayrılık iddialarının doğru olduğu ortaya çıkarken, Akalın ve Kurt, herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

 

DEMET AKALIN CANLI YAYINDA İSYAN ETTİ

Demet Akalın, hakkında öne sürülen haciz iddialarına canlı yayında ağlayarak yanıt verdi. Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Magazin adlı programa telefonla bağlanan Akalın, hakkında yapılan yorumlara isyan etti. Magazin programında kendisine yapılan eleştiriler karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Demet Akalın, “Aldığım tüm evleri ben Demet Akalın olarak çalışarak aldım. O eve Okan beş kuruş vermedi. Evimi sattım sonra yeni evi kredi çekip aldım. Kredilerimi de köpek gibi çalışarak ödüyorum” dedi.


Demet Akalın canlı yayında sinir krizi geçirdi

Demet Akalın şarkıcı Berkay’ın yeni doğan bebeği için ziyarete giderek altıntakarken çekilen görüntüleriyle ilgili eleştiri almıştı. Bu dönemde eşi Okan Kurt’un borçları nedeniyle icralık olduğu da iddialar arasında yer alıyordu.

Berkay’la çekilen altın fotoğrafı

Popçu Berkay’ın önceki günlerde bebeği için ziyarete gelmeyen dostlarına sitem ettiği paylaşımdan sonra Demet Akalın bu sözlere alınarak; ‘İlk gün “gelme çok kalabalık” diyen sensin! Sen kurşun yediğinde biz yanındaydık..Ölümün dönüşü yok, doğum eve kadar gidilir…Bizi ayıbımızla bıraksaydın goygoycu olmuşuz tebrikler..’ yorumu yapmıştı. Bunun üzerine ikilinin aralarının açıldığı konuşuldu.

Daha sonra Berkay’ın eşi Demet Akalın’ın, Berkay’ın bebeği için altın takma görüntüsünü sosyal medyada yayınladı. Bu görüntüyle birlikte eleştiri oklarının hedefi olan Demet Akalın canlı yayında ateş püskürerek; ‘Ben Berkay’ın evine gittim. Çünkü zor günümde beni sadece Berkay Şahin aradı. 10 gün boyunca bana ve çocuğuma Berkay Şahin evini açtı’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ