Akıllı Gündem

Deli Gönül dizisinden kötü haber, final yapıyor

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Deli Gönül, reytinglerde istenilen başarıyı bir türlü elde edemeyince final kararı aldı.

Deli Gönül dizisinden kötü haber, final yapıyor

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Deli Gönül her Pazartesi akşamı saat 20.00’da izleyicisiyle buluşuyor. Kadir ve Fatmanur’un aşılması zor engellerle dolu aşkını anlatan Deli Gönül, ne yazık ki reytinglerde istenilen başarıyı bir türlü elde edemeyince final kararı aldı.

Reyting mağduru diziler arasına bir yenisi katıldı. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın başrollerini paylaştığı Deli Gönül dizisi kötü giden reytingler yüzünden final yapıyor.

Deli Gönül 10. bölüm fragmanı

Deli Gönül 10. bölüm 1. fragman yayınlandı – 4 Eylül Pazartesi

İşte Deli Gönül  dizisinin konusu

İki âşık birbirine hem çok yakın hem çok uzak… Şimdi gerçekler, onlara bir adım kadar yakın…  Bir yanda evladını kaybetmek istemeyen fedakar bir baba, Mehmet Kadir, diğer yanda babasının ona kurduğu dünyada esir Fatmanur… Bir patlama ile savrulan hayatlar, yeni bir hayatın  inşasıyla yeniden can bulacak…Mehmet Kadir ve Fatmanur’un yaşadığı umutsuzluklar, genç yaşlarında savrulan öğrencilere örnek olacak…Onlar öğrencilerin hayatına dokundukça, umut köklerinden yeniden yeşerecek…

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Fatmanur’un ihaneti ile yıkılan Kadir, bir yandan bunun nedenlerini sorgularken, diğer yandan kızının iyileşmesi ile teselli bulacaktır. Fatmanur olmasa da, Antakya’ya dönme kararı alan Kadir, beklenmeyen bir gelişme ile karşı karşıya kalacaktır. Fatmanur’un, Türkan ile yaptığı anlaşmaya sadık kalabilmek için yaptıkları, ona büyük bir ızdırap verecektir. Kadir’i inandırmak için Ahmet’e gösterdiği yakınlık, Ahmet tarafından yanlış anlaşılınca kendini köşeye sıkışmış hissedecektir. Ahmet her ne kadar Fatmanur’un davranışlarından öncelleri şüphe etse de, aşık olmanın verdiği heyecan ile bunları görmezden gelmeye çalışacak, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü anda, edindiği bilgi bütün dengesini bozacaktır. Şafak, Selim’in hayatının detaylarını öğrendikçe, rekabet sınırlarını zorlayacak fakat verdiği kararlar arkadaşlarının ondan uzaklaşmasına sebep olacaktır. Nihat, Kasım’a ulaşamadığı için girdiği çıkmazdan kurtulmanın yollarını ararken, yaşanan gelişmeler onu daha fazla risk almaya ve hiç istemediği bir ortaklığa zorlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ