Akıllı Gündem

Deli Gönül 10. bölüm 1. fragman yayınlandı – 4 Eylül Pazartesi

Deli Gönül dizisinin 4 Eylül Pazartesi gecesi ekranlara gelecek 10. bölümü için ilk fragmanı yayınladı. Kadir, Fatmanur ve Ahmet cephesinde neler yaşanacak? İşte Deli Gönül dizisinin merakla beklenen 10. bölüm fragmanı.

Deli Gönül 10. bölüm 1. fragman yayınlandı – 4 Eylül Pazartesi

Fox TV’nin yaz sezonuna damga vuran dizisi Deli Gönül, ilgiyle takip ediliyor. Antakya’dan İstanbul’a uzanan duygu ve aşk dolu hikayesiyle izleyicilerin büyük beğenisini kazanan dizinin dün gece 9. bölümü ekranlara geldi. Dün geceki bölümde Kadir, Fatmanur’un ihanetiyle yıkılmıştı. Fatmanur’un, Türkan ile yaptığı anlaşmada dizideki heyecanı yükseltmişti. Şimdi herkes merakla Deli Gönül’ün 10. bölümünü bekliyor. Deli Gönül dizisinin 10. bölümü için ilk  tanıtım fragmanı yayınlandı.

 

İşte Deli Gönül dizisinin 10. bölüm 1. fragmanı


SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fatmanur’un ihaneti ile yıkılan Kadir, bir yandan bunun nedenlerini sorgularken, diğer yandan kızının iyileşmesi ile teselli bulacaktır. Fatmanur olmasa da, Antakya’ya dönme kararı alan Kadir, beklenmeyen bir gelişme ile karşı karşıya kalacaktır. Fatmanur’un, Türkan ile yaptığı anlaşmaya sadık kalabilmek için yaptıkları, ona büyük bir ızdırap verecektir. Kadir’i inandırmak için Ahmet’e gösterdiği yakınlık, Ahmet tarafından yanlış anlaşılınca kendini köşeye sıkışmış hissedecektir. Ahmet her ne kadar Fatmanur’un davranışlarından öncelleri şüphe etse de, aşık olmanın verdiği heyecan ile bunları görmezden gelmeye çalışacak, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü anda, edindiği bilgi bütün dengesini bozacaktır. Şafak, Selim’in hayatının detaylarını öğrendikçe, rekabet sınırlarını zorlayacak fakat verdiği kararlar arkadaşlarının ondan uzaklaşmasına sebep olacaktır. Nihat, Kasım’a ulaşamadığı için girdiği çıkmazdan kurtulmanın yollarını ararken, yaşanan gelişmeler onu daha fazla risk almaya ve hiç istemediği bir ortaklığa zorlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ