Akıllı Gündem

Dayan Yüreğim 6. bölüm 1. ve 2. fragmanı 10 Mart Cuma

Dayan Yüreğim’in 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Seray’ın yengesi, Atıf ile görüşmesini istemiyor. Seray, amcası ve ailesi ile erkek arkadaşı Atıf arasında kalıyor. Yeni bölüm 10 Mart Cuma saat 20:00’de FOX’de.

Dayan Yüreğim 6. bölüm 1. ve 2. fragmanı 10 Mart Cuma

Fox TV’nin Cuma akşamları ekrana gelen dizisi Dayan Yüreğim’in 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Seray’ın yengesi Atıf ile görüşmesini istemiyor. Seray, amcası ve ailesi ile erkek arkadaşı Atıf arasında kalmıştır. Eşinden boşanmak isteyen Fuat, kayın pederi ile karşı karşıya kalır.  Elvan ise kızı Seray’ı Atıf ile birlikte görür.

5. bölümde neler yaşandı;

Fuat, Elvan’ın parasını çalan hırsızın bulunduğunu söylemiş ve kendisine para vermiştir. Elvan, para ile ev kiralamış, tadilatını yaptırmış ve eşyalar almıştır. Polis ile Remzi’nin evine giden Elvan, oğluna kavuşmuş ve onu evine getirmiştir. Her şey yoluna girmeye başlamıştır ve Selim iyileşmektedir. Elvan, Remzi ve ailesi ile yaşayan kızı Seray için endişelenmektedir.

Elvan, pazarda onu bıçaklamak isteyen ve oğlu Selim’i alıkoyan Remzi’den şikayetçi olmamıştır. Fakat Remzi, buna rağmen kardeşini öldürdüğü için Elvan’a hala çok öfkelidir ve onun tekrar hapse girdiğini görmeden rahat etmeyecektir. Elvan, hırsızın bulunmadığını ve Fuat’ın yardım ettiğini öğrenmiştir.

Atıf ile Seray, restoranda Atıf’ın ailesi ile karşılaşırlar. Atıf, annesi ve babası ile Seray’ı tanıştırır ve hep birlikte yemek yerler. Atıf, arabası ile çarptığı Selim’in ablasının Seray olduğunu öğrenir.

Rıfat ve babası Remzi iş çıkışı Seray’ı almaya gider. Rıfat’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Seray ile Atıf’ın samimi yakınlığını görür.

Dayan Yüreğim 6. bölüm 1. fragmanı:

Dayan Yüreğim 6. bölüm 2. fragmanı:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ