Akıllı Gündem

Dayan Yüreğim 5. bölüm 1. ve 2. fragmanı: Atıf, Seray’ın kim olduğunu öğrenir

FOX TV’nin drama türündeki dizisi Dayan Yüreğim 5. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Atıf, arabası ile çarptığı Selim’in ablasının Seray olduğunu öğreniyor. Yeni bölüm 3 Mart Cuma akşamı saat 20:00’de FOX TV’de.

Dayan Yüreğim 5. bölüm 1. ve 2. fragmanı: Atıf, Seray’ın kim olduğunu öğrenir

FOX TV’nin drama türündeki dizisi Dayan Yüreğim 5. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 3 Mart Cuma akşamı saat 20:00’de ekrana gelecek.

Elvan oğlu Selim’i, Remzi’nin evinden alır fakat Remzi  gözaltına alınır. Kardeşinin annesi tarafından alındığını öğrenen Seray, kardeşini geri getirmek ister fakat Selim’i istemeyen yengesinden tokat yer.

Elvan, eğer şikayetçi olur ise Remzi savcılığa sevk edilecektir. Elvan, baskı altında kalmadan kararını vermek zorundadır. Ama bir yandan da onun yokluğunda çocuklarına bakan Remzi’ye karşı kendini borçlu hissetmektedir. Remzi ise kardeşini öldüren Elvan’a hala çok öfkelidir ve tekrar hapse girmesini istemektedir.

Elvan, Fuat’ın kendisine yalan söylediğini öğrenerek görüşmek istemediğini söyler. Fuat, karısı Aysun’dan boşanmaya kararlıdır.

Atıf ile Seray aşkı gün geçtikçe büyümekte ve ikili birbirlerine daha da yakınlaşmaktadır.  Atıf’ın annesi İnci, Atıf’ın birlikte olduğu kızın Elvan’ın kızı olduğunu öğrenir ve oğlunun uzak durmasını ister. Annesi ve babasının konuşmalarını duyan Atıf, Seray’ın kim olduğunu öğrenir.

Dayan Yüreğim 6. bölüm 1. ve 2. fragmanı 10 Mart Cuma

 

İşte Dayan Yüreğim 5. bölüm 2. fragmanı:

 

İşte Dayan Yüreğim 5. bölüm 1. fragmanı:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ