Akıllı Gündem

Dayan Yüreğim 3 Şubat Cuma günü başlıyor 3. tanıtımı yayınlandı

Fox TV’de Cuma akşamları ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yerini Dayan Yüreğim alıyor. Dizi ilk bölümü 03 Şubat Cuma akşamı saat 20:00’de yayınlanacak.

Dayan Yüreğim 3 Şubat Cuma günü başlıyor 3. tanıtımı yayınlandı

Fox TV’de ekrana gelecek olan Dayan Yüreğim dizisinini yayın günü belli oldu. Dizi, 03 Şubat Cuma akşamı saat 20:00’de izleyici ile buluşacak. Dizinin 1. bölüm 3. tanıtımı yayınlandı.

Fox TV’de Cuma akşamları yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem-IV. Murat dizisinin yayın günü ise merak konusu oldu. Çünkü Dayan Yüreğim dizisi önümüzdeki hafta itibariyle Muhteşem Yüzyıl Kösem’in yayın gününe geçiyor.

Dayan Yüreğim’ Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan ve Nilay Deniz’le birlikte Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak’tan oluşan güçlü kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor.

Elvan, oğlu Selim’in geçirdiği kazadan sonra hayatı alt üst oluyor. Bir cinnet anında kocası Tahir’i öldürüyor. Ceza evine giren Elvan’ın tek isteği, oğlu Selim’i tekrar sağlıklı görmek ve kızı Seray’a yaşattığı hayal kırıklığını tamir etmek.

 

İşte Dayan Yüreğim 1. bölüm 3. tanıtımı:

 

Dayan Yüreğim 1. bölüm 2. tanıtım yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ