Akıllı Gündem

Dayan Yüreğim 1. bölüm 2. tanıtım yayınlandı

FOX TV’de başlayacak olan “Dayan Yüreğim”in 2. tanıtımı yayınlandı.

Dayan Yüreğim 1. bölüm 2. tanıtım yayınlandı

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını gerçekleştirdiği ve çok yakında FOX TV’de başlayacak olan “Dayan Yüreğim” izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin 2. tanıtımı yayınlandı.

‘Dayan Yüreğim’ Ece Uslu, Cansel Elçin, Berk Atan ve Nilay Deniz’le birlikte Ege Aydan, Bora Akkaş, Didem İnselel, Tuncer Salman, Bengi Öztürk, Aydan Koptur, Ferit Kaya, Korel Cezayirli, Bülent Alkış, Özlem Maden, Mehmet Aslan, Miray Akay ve Brad Berke Bayrak’tan oluşan güçlü kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor.

Ece Uslu, Elvan Kederli ama çok güzel bir kadın… Selim’in ve Seray’ın annesi. Tahir’in karısı. Sağlıkçı. Yıllarca hem yoksulluğa hem de bunun en büyük müsebbibi olan kumarbaz ve alkolik kocası Tahir’in aymazlığına dayanmış. Annesini erken yaşta kaybetmiş; babasının ikinci evliliği sebebiyle de kabusa dönen hayatından koşarak kaçmış ve 18’ine basar basmaz Tahir’le evlenmiş. İyi bir anne, yardımsever bir kadın. Selim’in geçirdiği kazadan sonra hayatı alt üst oluyor. Bir cinnet anında kocası Tahir’i öldürüyor. Cezaevine giren Elvan’ın tek isteği, oğlu Selim’i tekrar sağlıklı görmek ve kızı Seray’a yaşattığı hayal kırıklığını tamir etmek.

Cansel Elçin Avukat Fuat, Aysun’un kocası, Nazlı’nın babası. Türkiye’nin sayılı ağır ceza avukatlarından. Mesleğinin en büyüğü, isterse en çok o kazanır ama bunlar onun için bir kriter değil. Elvan’ın cezaevinden koğuş arkadaşı Nuran’ın çocukluk arkadaşı olduğu için avukatlığını üstlenmiş. Nuran sayesinde Elvan ile tanışıyor ve davasını üstleniyor. İşinde çok başarılı ancak ailesiyle olan ilişkisinde bir türlü dikiş tutturamıyor. Karısıyla yaşadığı huzursuzluklar nedeniyle kızı Nazlı da sağa sola savruluyor.

“Dayan Yüreğim” dizisinde Atıf Şanal karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Berk Atan, Bungee Jumping sahneleriyle yürekleri ağza getirdi. Beykoz Kundura Fabrikası’nda yaklaşık 1 gün süren çekimlerde Berk Atan, 54 metre yükseklikteki vinçten atladı. Daha önce hiç Bungee Jumping atlayışı yapmayan Berk Atan’ın hayli heyecanlıydı.

Ege Aydan Ekrem Şanal, 40’lı yaşlarında. İstanbul’da oteller zinciri olan, sayılı zenginlerden biri. Güç delisi, soğukkanlı ve kibirli. Cemiyet hayatının sevilen siması. İşi, hayatının merkezinde. İşte hata kaldırmayacak kadar obsesif. Amaçları uğruna kimseye acımaz. İnci’ye ilk başlarda aşık olmuş ama zamanla bir heves olduğunu anlamış. Aralarında bir karı koca ilişkisi yok. İnci’yi yanında tutuyor çünkü ona muhtaç. Onu en iyi anlayan kişi İnci

 

 

Dayan Yüreğim 3 Şubat Cuma günü başlıyor 3. tanıtımı yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ