Akıllı Gündem

Dansın kraliçesi Asena Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

Sadece Türkiye’de değil dünyada da tanınan dansın ve ritmin kraliçesi Asena Gardırop Savaşları’na dahil oldu. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak yeni bölümlerde kendisini yarışmacı olarak izleyeceğiz.

Dansın kraliçesi Asena Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

Milli atlet Nagihan Karadere ve Ankaralı Yasemin’in ardından Gardırop Savaşları yarışmasına yıllardır ülkemizde ve dünyada dansı ile kendinden söz ettiren, “dansın ve ritmin kraliçesi” unvanını alan Asena dahil oldu. Gardırop Savaşları’nın 27 Mart Pazartesi gününden itibaren, Asena ve Ankaralı Yasemin’in dahil olduğu yeni bölümlerin yayınlanması bekleniliyor.

Oldukça iddialı isimlerin birbiri ardına yarışmaya dahil olması, renkli anların yaşanmasına ve yarışmanın tam da adına yakışır bir şekilde savaş içinde geçeceğe benziyor. Asena ve Ankaralı Yasemin’in dahil olmasının ardından, sergileyecekleri performansların yanı sıra evden elenecek isimler de büyük bir merak konusu oldu.

Geçtiğimiz gün evli bir iş adamıyla birlikte olduğu haberleri ile gündeme gelen Asena, “Herkes dansımı konuşuyor. Ben tarzımı konuşturmaya geldim. Gerçek yarış şimdi başlıyor.” diyerek iddialı bir yarışmacı olacağını gösteriyor.

İşte Asena’nın yarışmaya dahil olduğu tanıtım;

 

 

Ankaralı Yasemin Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ