Akıllı Gündem

DamatTakımı filminin fragmanı ve vizyon tarihi paylaşıldı

Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Özgürcan Çevik, Furkan Andıç ve Pelin Akil gibi oyuncularının yer aldığı romantik komedi filmi DamatTakımı’nın ilk teaserı yayınlandı. Film 20 Ekim’de izleyicilerle buluşacak.

DamatTakımı filminin fragmanı ve vizyon tarihi paylaşıldı

Yerli romantik komedi türündeki DamatTakımı filminin ilk teaserı yayınlandı. Açelya Topaloğlu, Özgürcan Çevik, Furkan Andıç, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Pelin Akil gibi son dönemin popüler oyuncularının yer aldığı film 20 Ekim’de izleyiciyle buluşuyor. Furkan Andıç ve Açelya Topaloğlu ikinci kez aynı projede yer aldı.

Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı filmin Instagram sayfasından dizinin teaserı paylaşıldı. Filmde Yiğit, Ömer, Serdar, Onar ve Can lise yıllarından beri birbirlerinden hiç ayrılmayan samimi arkadaşlardır. Yaşları büyüse de birlikte hala çocuk kalabilmiş fakat Yiğit’in evlilik kararı ile grup gençlik döneminin bittiğinin farkına varır. Hem geçmişe hem de Yiğit’e veda etmek için lise yıllarını beş güne sığdıracak şekilde tekrar yaşarlar. Lisedeki can düşmanlar olan Besim’le düğüne sevgilileriyle geleceklerine dair iddiaya girerler. Bu beş gün içerisinde hem kendilerine kız arkadaş bulmak zorundadırlar hemde belki de son kez birlikte olmanın keyfini çıkaracaklardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ