Akıllı Gündem

Cüneyt Çakır’dan bomba O Ses Türkiye Yılbaşı performansı

Türkiye’nin ve dünyanın sayılı hakemleri arasında yer alan Cüneyt Çakır’ın O Ses Türkiye Yılbaşı Özel yarışmasındaki canlı performansı izleyicileri büyüledi. Cem Karaca’nın ‘Resimdeki gözyaşları’ (Bir gün belki hayattan) şarkısını söyleyen Çakır, büyük beğeni topladı.

Cüneyt Çakır’dan bomba O Ses Türkiye Yılbaşı performansı

FİFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında söylediği şarkı ile geceye damga vurdu. Bugüne kadar sadece sahalarda hakemlik yaparken gördüğümüz Cüneyt Çakır’ı sahnede gören stüdyodaki ve TV8 izleyicileri büyük şaşkınlık yaşadı. Siyah kot pantolon, siyah kazak ve deri ceketiyle sahneye çıkan ünlü hakem, efsane müzisyen Cem Karaca‘nın  ‘Resimdeki gözyaşları‘ (Bir gün belki hayattan) şarkısını seslendirdi. İyi bir rock müziği dinleyicisi olduğunu açıklayan Çakır, daha önce hiç bir ortamda şarkı söylemediğini belirtti.

Dünyanın birçok ülkesinde, yüzbinlerce seyircinin önünde çok önemli maçlar yöneten Türkiye’nin gururu Cüneyt Çakır, sahne performansıyla olduğu kadar, renkli kişiliğiyle de büyük beğeni topladı.

Sahnede başarılı bir performans ortaya koyan Cüneyt Çakır, esprili kişiliğini de gösterdi. Yanında sarı kartlarını getiren Çakır, jüri üyelerine  “Ben belki dönmezsiniz diye yanımda sarı kartlarımı da getirmiştim. Ne olur ne olmaz” diyerek yaptığı espri ile geceye renk kattı.

Jüri üyelerine ve Gökhan’a takılmayı ihmal etmeyen Çakır, cebinde çıkardığı sarı kartları jüriye dağıtırken “Sevgili Gökhan yerinde duramıyor, program boyu dolaşıyor. Alan ihlali yapıyor. Al bu kartı artık kendine sarı kart gösterirsin” esprisi yaptı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ