Akıllı Gündem

Çukur 44. bölüm izle, 45. bölüm fragman?

Çukur 44. bölüm İZLE, Çukur 2. Sezon, 11. bölüm İZLE. Çukur 45. Yeni Bölüm Fragmanı, Çukur’a dönüş başladı. Youtube, SHOW TV izle son bölüm.

Çukur 44. bölüm izle, 45. bölüm fragman?

Show tv’nin fenomeni Çukur yeni bölüm ile 2. sezon 11. bölümle ekrana geldi. Fragmanlarıyla merakla beklenen Çukur 44. bölümde neler yaşandı her bölümle nefes kesten dizi Çukur yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor.

Show tv de izleyicinin merakla beklediği bölüm yayınlandı. Vartolu, Çeto, Aliço, Cumali, Yamaç, gibi isimleri oluştuğu dizide Çukura dönüş başlıyor. Vartolu’nun neyin peşinde olduğu merakla bekleniyor. Çeto’nun Vartolu için yaptığı bir plan, Vartolu’yu zorlu bir karar aşamasına sürükleyecek. Vartolu`ya gizemli telefon. Vartolu`nun gittiği adreste Çeto ile karşılaşmasında neler yaşandı? Vartolu Saadet ile karşılaştı. Vartolu şimdi ne yapacak? Çeto`nun amacı ve planı ne?

Çukur nefes kesen 44. bölüm ile ekrana geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 11. bölümünde; Aliço Cumali’yi Sultan Ana’yı görmesi için ikna ediyor. Yamaç’a Çukur’a dönmeleri konusunda istekler artık yüksek sesle dile getiriliyor. Yamaç’ın Çukur’da dolaştığını öğrenen Mahsun öfkesini, “Yamaç mahalledeymiş ben bu adamı indiririm. Benim dediğim mahallede dolaşmayacak, benim olana el uzatmayacak. Onun olanı da alırım!” sözleri ile dışa vuruyor.Vartolu ve Medet’in planı işe yarıyor. Salih, yeni doğan bebeğini görüyor. Peki Çukur’un 44. son bölümünde başka neler yaşandı?

Çukur 45. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ