Akıllı Gündem

Çoban Yıldızı 02 Mart Perşembe Zühre ile Seyit’in aşkı başlıyor

Çoban Yıldızı 2 Mart Perşembe günü başlıyor. Dizinin 1. bölüm 3. tanıtımı ve 4. tanıtımı yayınlandı.

Çoban Yıldızı 02 Mart Perşembe Zühre ile Seyit’in aşkı başlıyor

FOX TV’nin yeni dizilerinden olan Çoban Yıldızı 02 Mart Perşembe günü başlıyor. Dizinin 1. bölüm 3. tanıtımı ve 4. tanıtımı yayınlandı.

FOX TV’de Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin final yapmasından sonra Perşembe akşamı Çoban Yıldızı dizisinin oldu. 02 Mart Perşembe günü başlayacak olan Çoban Yıldızı, Show TV’de Cesur Yürek, Atv’de Ölene Kadar, Kanal D’de Vatanım Sensin ve Star TV’de Cesur ve Güzel gibi reytingi yüksek diziler ile yarışacak.

Fikret Karakaya Kapadokya’da doğar büyür. Karakaya ailesinin başıdır. Fikret, güçlü olanın ayakta kalacağına inanır ve öyle yaşar. Zayıf olana tahammülü yoktur. Her istediğini elde edebilen, zaaflarına yenik düşmeyen Fikret’in karşısına Zühre gibi asi biri çıkınca yanarken onu da yakmak, canını acıtanın canını almak üzere intikam planlarına kollarını sıvar.

Zekkar, Kapadokya’nın zengin ve güçlü ailelerinden Fikret Karakaya’nın oğludur. Kapadokya’da doğar, büyür. Oğlu Ali ile birlikte İstanbul’da bir gece kulubü işletir. Bu mekanı mesken tutarak işlerini yürütürler. Bu yolla çok zengin olmuşlardır. Zekkar, kimi, neyi istiyorsa sahip olur. Hikayenin en güçlü karakterlerinden biridir.

 

Çoban Yıldızı 1. bölüm 4. tanıtım:

Çoban Yıldızı 1. bölüm 3. tanıtım:

 

Yeni dizi Çoban Yıldızı 1. bölüm tanıtımı: Keklik Gibi Kanadımı Süzmedim

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ