Akıllı Gündem

Citröen 2017’nin ikinci yarısında ticari araç pazarında rüzgar estirecek

Citroën Türkiye, özellikle 2017’nin ikinci yarısı ile birlikte ticari araç pazarında rüzgar estirecek. 2017’nin ikinci çeyreğinde Citroën Spacetourer 8+1 VIP Minibüs ve Jumpy Panelvan modellerin satışına başlanacak.

Citröen 2017’nin ikinci yarısında ticari araç pazarında rüzgar estirecek

AVANTAJLI KAMPANLAYAR BAŞLIYOR: Kur artışı ve binek otomobillere uygulanan ÖTV düzenlemelerinden sonra tüm otomotiv sektöründe olduğu gibi hafif ticari araç satışlarında da bir miktar daralma bekleniyor. Citroën Türkiye’nin Genel Müdürü Bahattin Tatoğlu’na göre, bu yılın siyasi gelişmeleri satış kararlarının bir miktar ertelenmesine yol açabilecek. Bahattin Tatoğlu. markanın global vizyonu gereği dünya genelinde en çok tav­siye edilen ilk üç otomotiv markasından birisi olmayı, yüzde 30 daha fazla global satış elde etmeyi ve konfor anlamında da referans alınan bir marka olmayı hedeflediğini söylü­yor. Bu hedefe paralel olarak önümüzdeki dönemde Citroën, pazara çok güçlü yeni modeller sunmayı planlıyor. Mevcut ürün gamı arasında Berlingo en çok satış yapılan model. Marka, 2017 yılında Türkiye’de Berlingo satışlarını avantajlı satış kampanyaları sunarak artırmayı hedefliyor. Berlingo modelini geniş iç hacmiyle Jumper izliyor.

GÜCÜMÜZ ARTACAK: Citroën Türkiye, özellikle 2017’nin ikinci yarısı ile birlikte ticari araç pazarında rüzgar estirecek. 2017’nin ikinci çeyreğinde Citroën Spacetourer 8+1 VIP Minibüs ve Jumpy Panelvan modellerin satışına başlanacak. Citroën’in modern ve karakteristik özellikleri çeşitli iç tasarım seçenekleriyle sunacak olan SpaceTourer, günümüz ailelerinin ve ticari şirketlerinin ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmak için tasarlanan özel bir model. Bahattin Tatoğlu. “Pazara sunacağımız yeni modeller ile ticari araç pazarındaki konumumuzu güçlendireceğiz. SpaceTourer, dinamik yol tutuşu ve 5,11/100 km’lik ‘Sınıfının En Düşük’yakıt tüketimi ile verimlilik sağlayacak. Pratik ve kullanıcı dostu SpaceTourer üst düzey güvenlik özellikleri sunacak” diyor. SpaceTourer, pazarda bir ilk olan; kapasitesi 9 kişiye kadar çıkabilen 5,30 metrelik bir model. Jumpy ise hafif ticari araç pazarının beklentilerine yönelik güçlendirilmiş şasisiyle SpaceTourer’ın panelvan kardeşi olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ