Akıllı Gündem

Çinliler Fiat Chrysler’i satın almak için teklif verdi

Çinliler, otomobil devini almak için harekete geçti. İddiaya göre Çinli bir otomobil üreticisi Fiat Chrysler Automobiles`i satın almak için en az bir teklif verdiği iddia edildi.

Çinliler Fiat Chrysler’i satın almak için teklif verdi

Çinliler bir dünya devini daha satın almak için harekete geçti. Daha önceden Volvo gibi otomotiv sektörüne damga vurmuş şirketleri satın alan Çinliler, bu sefer Fiat Chrysler Automobiles’in peşinde. İddiaya göre Çinliler teklif verdiler bile.

Automotive News’un haberine göre iyi bilinen Çinli otomobil üreticilerinden birinin temsilcileri bu ay Fiat Chrysler Automobiles’i satın almak için en az bir teklif verdiler.

Autonews.com’un konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre Çinli otomobil üreticisinin temsilcileri Fiat Chrysler için piyasa değerinin biraz üzerinde bir teklifte bulundular.

Habere göre geçtiğimiz hafta Çin’e giden Fiat Chrysler yöneticilerinin Great Wall Motor yöneticileri ile görüştüler ve Çinli şirketlerin temsilcileri geçtiğimiz hafta Fiat Chrysler’in Auburn Hills’teki genel merkezinde görüldüler.

Automotive News ayrıca, başka Çinli otomobil üreticilerinin yöneticilerinin de Fiat Chrysler için teklif vermek üzere kendi due dilligence süreçlerini devam ettirdiklerini ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ