Akıllı Gündem

Ceylan Ertem Modern Kahramanlarını Arıyor

Söylediği her şarkının ruhunu dinleyicisine hissettiren, onları her seferinde başka diyarlara götüren Ceylan Ertem, givin mobil uygulaması ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerini önce “Seni Senin Gibiler Sevsin” lansman konserine ardından da kulise davet ediyor.

Ceylan Ertem Modern Kahramanlarını Arıyor

Ödemelerin bağışa dönüştüğü givin mobil uygulamasıyla birlikte kurgulanan destek kampanyasında 1 kişi, 26 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde Ceylan Ertem’in yeni albümü “Seni Senin Gibiler Sevsin”den şarkılarını ilk defa dinleyebileceği lansman konserine en önlerden çift kişilik davetiye kazanacak ve konser sonrası Ceylan Ertem ile kuliste tanışma fırsatı elde edecek.

Ceylan Ertem Modern Kahramanlarını Arıyor

Ceylan Ertem’le tanışma fırsatı yakalayacak 1 kişi, 23 Ocak’a kadar givin mobil uygulamasından “Kuliste Buluşalım” içeriğini satın alarak Tohum Otizm Vakfı ile ‘Tohum Özel Eğitim Okulu Burs Fonu’ projesine bağış yapan destekçiler arasından çekilişle belirlenecek. Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve mini cüzdan, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve çanta, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve ajanda, 500 TL bağış ile 35 çekiliş hakkı ve kutu içerisinde çanta ve iPhone kabına sahip olunabiliyor.

Sevilen sanatçı Ceylan Ertem “Ben de iyi amaçlar için harekete geçen #modernkahramanlar’a katılarak Tohum Otizm Vakfı ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerimle birlikte destek olmak istedim. Dinleyicilerimin her biri harika bir gönüle sahip ve herkesin desteği benim için çok değerli. Kazanan destekçimle tanışmak ve dinleyicilerimle birlikte kaç otizmli çocuğa destek olabildiğimizi görmek için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Ceylan Ertem Modern Kahramanlarını Arıyor

Siz de Ceylan Ertem lansman konserini sevdiğiniz bir arkadaşınızla en önden izlemek ve ardından kulisinde Ceylan Ertem ile buluşma şansını elde etmek için givin mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip farklı destek tutarlarındaki içerikleri, Tohum Otizm Vakfı için bağışa dönüştürebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ