Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Cesur ve Güzel dizisinin 9. bölüm için 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Cesur, nezarete düşerken Korludağ ailesinde işler karışıyor.

Cesur ve Güzel 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Cesur ve Güzel dizisinin 9. bölümü bu hafta yılbaşı nedeniyle yayınlanmadı. Dizinin takipçileri yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor. Çünkü Cesur’un gerçek kimliği ve Korludağ’a geliş nedeni artık herkes tarafından biliniyor. Şimdi herkes 9. bölümde Tahsin Korludağ‘ın Cesur’a karşı nasıl bir hamle yapacağını merak ediliyor. İşte bu merakı artıracak tanıtım fragmanları peş peşe geldi. Cesur ve Güzel’in 9. bölümüne ait tanıtım fragmanları, dizide heyecanı daha da yükseltti.

Cesur ve Güzel dizisi için birinci tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Bu akşamda ikinci tanıtım fragmanı yayınlandı. Ay Yapım tarafından paylaşılan fragmanda Cesur, nezarete düşüyor. Tahsin Korludağ, nezarete düşen Cesur’un yanına gelerek yüzleşiyor. Sühan ise Cesur’dan uzaklaşmaya çalışıyor. Babasının bir katil olma ihtimali nedeniyle zor günler geçiren Sühan, Cesur’dan uzaklaşabilecek mi?

Cahide eşi Korhan ve taşıyıcı anne Hülya arasındaki ilişki iyice karmaşık bir hal alıyor. Korhan, taşıyıcı anne Hülya ile ilişkiye giriyor. Cahide, taşıyıcı anne Hülya ile bastığı eşi Korhan’a ne yapacak?

Tahsin Korludağ’ın kahyası Salih, Cesur ile buluşur ve babasının öldüğü o geceyi Cesur’a anlatır. Salih, gerçek katilin eczacı Adalet olduğunu açıklayacak mı?

İşte dizide önümüzdeki hafta yaşanacakların ipuçlarını veren o tanıtım fragmanları…

Cesur ve Güzel 9. bölüm 2. fragman

Cesur ve Güzel 9. bölüm 1. fragman

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ