Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 6 Nisan Perşembe: Sühan bebeğini aldırıyor mu 21.Bölüm Fragman

Cesur ve Güzel dizisinin 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 21.Bölüm fragmanı yayınlandı. Hamile olduğunu öğrenen Sühan, bebeğini aldıracak mı? Cesur, Sühan’ın kürtaj yaptırmasına engel olabilecek mi? İşte Cesur ve Güzel’in 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 21.Bölüm fragmanı…

Cesur ve Güzel 6 Nisan Perşembe: Sühan bebeğini aldırıyor mu 21.Bölüm Fragman

Cesur ve Güzel dizisinin 21. bölüm fragmanı biraz önce Ay Yapım tarafından paylaşıldı. Dizinin yeni bölümünde de heyecan dorukta. Geçen bölümde Cesur’dan boşanan Sühan, hamile olduğunu öğrenmişti. Hamileliğinin şakınlığını yaşayan Sühan, bundan Cesur’unda haberinin olması gerektiğine karar verdi. Sühan, hamile olduğunu haber vermek için Cesur’un yanına şirkete gittiğinde gördüğü manzara karşısında kararını değiştirdi. Çünkü Cesur, yine babasına karşı boş durmamış ve Tahsin Korludağ’ın tüm hisselerini alarak şirketin yeni sahibi olmuştu. Bu durumu gören Sühan ne yapacaktı? İşte bu soru bugün yayınlanan fragman ile cevap buldu. Sühan, Cesur’un babasıyla uğraşmasına çok kızdı ve Cesur’la şirkette kavga etti. Korhan’ında Cesur ile birlikte hareket etmesine kızan Sühan, hamile olduğunu söylemekten vazgeçiyor. Sühan artık hamileliği ve bebeği konusunda tek başına hareket etme kararı alıyor. Cesur’un ısrarlarına rağmen hamile olduğunu söylemiyor ve bebeği aldırmaya karar veriyor. Sühan, bebeği aldırmak için hastanede kürtaj oluyor. Sühan ameliyata girdiği sırada Cesur, Sühan’ın hamile olduğunu Şirin’den öğreniyor. Cesur, Sühan’a engel olmak için hastaneye koşuyor. Cesur, Sühan’ın bebeği aldırmasına engel olabilecek mi?

İşte bu sorunun cevabı Cesur ve Güzel’in 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 21. bölümünde cevap bulacak. Aşağıdaki videoda dizinin yeni bölümü için yayınlanan tanıtımı izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ