Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 4. bölümde Cesur’un sırrı ortaya çıkıyor mu

Cesur ve Güzel 4. bölümde Cesur’un sırrı ortaya çıkıyor mu

Star Tv ekranlarının güçlü kadrosu ve hikayesiyle ilk bölümünden itibaren severek izlenen dizisi Cesur ve Güzel‘in merakla beklenen 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin son bölümünde babasının tablolarını almak için Korludağ çiftliğine giren Cesur, Sühan‘a yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Peki bundan sonra olaylar nasıl ilerleyecek. Cesur yakalanmaktan kurtulabilecek mi? Sırrını daha ne kadar saklayabilecek? İşte Cesur ve Güzel 4. bölüm fragmanı:

Cesur ve Güzel 3. bölüm özeti

Sühan, Cesur’un gizemini çözebilecek mi?

Cesur’un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, iyi bir avcı gibi avını takip etmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul’daki evini bulup, yalanını ortaya çıkarmak için kapısını çalar. Ancak, Cesur’un gizemine aralanan kapıyla, karşısına çıkan manzara Sühan’ı zor durumda bırakır. Cesur, Sühan’ın bu iddialı tavrına şaşırır ama eline koz geçtiği için de mutludur.

Hamilelik yalanı ortaya çıkmak üzere olan Cahide ise, Hülya’yla başlattığı oyunu sürdürmeyi başarır, artık bu zorlu yolda O’na yardım edecek bir desteği daha vardır.

Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik etkisini giderek arttırır. Adalet ile Mihriban karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında hakarete uğrayan Adalet, Mihriban’ı cezalandırmak için Tahsin’den yardım ister.

Beklenmeyen ziyareti sırasında Cesur’un hayatında çok özel bir detay bulan Sühan, Cesur’a hayranlık duymaya başlar. Cesur ve Sühan’ın İstanbul’da baş başa yiyecekleri akşam yemeği onları daha da yakınlaştırır. Aralarındaki mesafenin hızla yok olması sadece Banu’yu çok rahatsız eder.

Cesur, Sühan’a yaklaştıkça ondan uzak durması gerektiğini daha çok hisseder ama Cesur kendine ve ailesine verdiği sözü unutmamaya yeminlidir. Sühan’ı kendinden uzak tutacak, Tahsin Korludağ’ın çaldığı hayatını geri alacaktır. Planını vakit geçirmeden uygularken, Sühan’ın tekrar yoluna çıkacağından habersizdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ