Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Cesur ve Güzel 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Star Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizisi Cesur ve Güzel, sağlam kadrosu ve ilgi çekici hikayesi ile ilk bölümden izleyicinin gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Bu hafta Perşembe günü 4. bölümüyle ekranlara gelecek olan dizinin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

Cesur ve Güzel’in yayınlanan son bölümünde babasının tablolarını geri almak için eve gizlice giren Cesur, eve geri dönen Sühan‘a yakalanmış ve sırrı ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Bakalım yeni bölümde Cesur için işler istediği gibi gidecek ve bu durumdan sıyrılabilecek mi?

Cesur ve Güzel 4. bölüm 1. fragman için lütfen tıklayınız..

Banu cephesinde ise işler oldukça karışık. Korludağ‘lardan intikamını alması için ona yardım eden Banu, Cesur ve Sühan yakınlaşmasına ise sessiz kalamıyor ve aralarını bozmak için elinden geleni yapıyor. Peki bu durum Sühan’ı kendine aşık etmeye çalışan Cesur’un planlarını nasıl etkileyecek?

İşte Cesur ve Güzel 4. bölüm 2. fragmanı:

Cesur ve Güzel 3. bölüm özeti

Sühan, Cesur’un gizemini çözebilecek mi?

Cesur’un gizemini çözmekte kararlı olan Sühan, iyi bir avcı gibi avını takip etmiş, onu köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. İstanbul’daki evini bulup, yalanını ortaya çıkarmak için kapısını çalar. Ancak, Cesur’un gizemine aralanan kapıyla, karşısına çıkan manzara Sühan’ı zor durumda bırakır. Cesur, Sühan’ın bu iddialı tavrına şaşırır ama eline koz geçtiği için de mutludur.

Hamilelik yalanı ortaya çıkmak üzere olan Cahide ise, Hülya’yla başlattığı oyunu sürdürmeyi başarır, artık bu zorlu yolda O’na yardım edecek bir desteği daha vardır.

Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik etkisini giderek arttırır. Adalet ile Mihriban karşı karşıya gelir. Kasabanın ortasında hakarete uğrayan Adalet, Mihriban’ı cezalandırmak için Tahsin’den yardım ister.

Beklenmeyen ziyareti sırasında Cesur’un hayatında çok özel bir detay bulan Sühan, Cesur’a hayranlık duymaya başlar. Cesur ve Sühan’ın İstanbul’da baş başa yiyecekleri akşam yemeği onları daha da yakınlaştırır. Aralarındaki mesafenin hızla yok olması sadece Banu’yu çok rahatsız eder.

Cesur, Sühan’a yaklaştıkça ondan uzak durması gerektiğini daha çok hisseder ama Cesur kendine ve ailesine verdiği sözü unutmamaya yeminlidir. Sühan’ı kendinden uzak tutacak, Tahsin Korludağ’ın çaldığı hayatını geri alacaktır. Planını vakit geçirmeden uygularken, Sühan’ın tekrar yoluna çıkacağından habersizdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ