Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 24. bölüm fragmanı yayınlandı, Rıza Sühan’ın peşinde mi

Cesur ve Güzel 24. bölüm fragmanı yayınlandı, Rıza Sühan’ın peşinde mi

Star Tv ekranlarının severek izlenen dizisi Cesur ve Güzel‘in 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 27 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Cesur aklanıyor mu? Salih’i öldürdüğünü polise itiraf eden kişi kim? Rıza Sühan’ın peşinde mi? İşte tüm bu soruların cevabı Cesur ve Güzel 24. bölüm fragmanında. İyi seyirler!

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Annesinin katilinin ölü bulunması tüm şüphelerin Cesur’un üzerinde toplanmasına neden olur. Onun cinayetle suçlandığını öğrenen Sühan şaşkına dönerken, Tahsin Korludağ kızını Cesur’dan uzaklaştırmak için eline geçen bu fırsatı kullanmaya kararlıdır.

Kendine yapılan büyük ihanetin sonunda elini kana bulayan Tahsin Korludağ, hayatının iplerini Rıza’nın ellerine bırakmış durumdadır. Amacına ulaşmak için herkesi kurban edebileceğini kanıtlayan Rıza’nın bu sefer çok daha acımasız bir planı vardır.

Korludağ Çiftliği cinayet haberiyle sarsılırken, Cahide, Hülya’dan kurtulmayı kafasına koymuştur. Sonunda kendisini de yakacak bir yangının fitilini gözünü kırpmadan ateşler.

Cesur’un polisin elinden kaçması, olayları içinden çıkılmaz hale getirir. Bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçer, aşkıyla adalet arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Adını temize çıkarmak için canını tehlikeye atan Cesur, Sühan’dan hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ