Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 22. bölüm fragmanı: Tahsin’e ihanet şoku! 13 Nisan Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 22. bölümü için ilk fragman yayınlandı. Tahsin Korludağ güvendiği adamı Salih tarafından tuzağa düşürülüyor. İşte Cesur ve Güzel’in 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 22. Bölüm fragmanı…

Cesur ve Güzel 22. bölüm fragmanı: Tahsin’e ihanet şoku! 13 Nisan Perşembe

Star TV’nin bu sezona damga vuran dizisi Cesur ve Güzel’in 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümü için merakla beklenen fragman yayınlandı. Geçen bölümde Sühan, son anda bebeğini aldırmaktan vazgeçmişti. Sühan bu hafta bebeği aldırmadığını Cesur’a açıklayacak mı? İşte bu soru merak edilirken dizide yeni olaylar gelişecek. Cesur’un çiftlikten kovduğu Rıza, para ve yeni planlar peşindedir. Bunun için ona destek olan Tahsin Korludağ’ın adamı Salih’i tehdit ediyor. Rıza, Salih’ten kendisi için para bulmasını istiyor. Salih yıllardır yanında çalıştığı Tahsin Korludağ’a bir oyun oynuyor ve silah çekiyor. Salih, yıllar sonra gerçek kimliğini Tahsin Korludağ’a gösterecek mi? Salih, Tahsin’i vuracak mı? İşte yeni bölüme bu olay damga vuracak.

Cesur ve Sühan yeni bir olayı çözmek için birarada hareket etme kararı alıyorlar ama olayın ne olduğu şu anda belli değil. Korludağ çiftliğinde yaşamaya başlayan Hülya ise Tahsin Korludağ’a yaklaşıyor. Bu arada Hülya’nın çocuğunun babası hapisten çıkıyor ve Cahide’yi sıkıştırıyor. Cahide ise eşi Korhan’dan yardım istiyor.

Bu olaylarında devamı Cesur ve Güzel’in 13 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 22. bölümünde cevap bulacak. Aşağıdaki videoda dizinin yeni bölümü için yayınlanan tanıtımı izleyebilirsiniz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ