Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 21. bölüm 2. fragman – 6 Nisan Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sühan, Cesur’a reste çekiyor: “Sen benim en büyük pişmanlığımsın”. İşte Cesur ve Güzel’in 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 21.Bölüm fragmanı…

Cesur ve Güzel 21. bölüm 2. fragman – 6 Nisan Perşembe

Star TV’nin popüler dizisi Cesur ve Güzel’in 21. bölüm için peş peşe fragmanlar yayınlandı. Dizinin 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümü için ikinci fragman yayınlandı. Tahsin Korludağ’ın şirketteki tüm hisselerini alan Cesur, Sühan’ın tepkisini çekiyor. Sühan, Cesur’a “Sen benim en büyük pişmanlığımsın” diyor. Şirket hisselerini Cesur’a kaptıran Tahsin Korludağ ise boş durmuyor. Şirketi ve kaybettiklerini geri almak için yeni planlar yapıyor.

21. BÖLÜM 1. FRAGMAN

Geçen bölümde Cesur’dan boşanan Sühan, hamile olduğunu öğrenmişti. Hamileliğinin şakınlığını yaşayan Sühan, bundan Cesur’unda haberinin olması gerektiğine karar verdi. Sühan, hamile olduğunu haber vermek için Cesur’un yanına şirkete gittiğinde gördüğü manzara karşısında kararını değiştirdi. Çünkü Cesur, yine babasına karşı boş durmamış ve Tahsin Korludağ’ın tüm hisselerini alarak şirketin yeni sahibi olmuştu. Bu durumu gören Sühan ne yapacaktı? İşte bu soru bugün yayınlanan fragman ile cevap buldu. Sühan, Cesur’un babasıyla uğraşmasına çok kızdı ve Cesur’la şirkette kavga etti. Korhan’ında Cesur ile birlikte hareket etmesine kızan Sühan, hamile olduğunu söylemekten vazgeçiyor. Sühan artık hamileliği ve bebeği konusunda tek başına hareket etme kararı alıyor. Cesur’un ısrarlarına rağmen hamile olduğunu söylemiyor ve bebeği aldırmaya karar veriyor. Sühan, bebeği aldırmak için hastanede kürtaj oluyor. Sühan ameliyata girdiği sırada Cesur, Sühan’ın hamile olduğunu Şirin’den öğreniyor. Cesur, Sühan’a engel olmak için hastaneye koşuyor. Cesur, Sühan’ın bebeği aldırmasına engel olabilecek mi?

İşte bu sorunun cevabı Cesur ve Güzel’in 6 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 21. bölümünde cevap bulacak. Aşağıdaki videoda dizinin yeni bölümü için yayınlanan tanıtımı izleyebilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 6 Nisan Perşembe: Sühan bebeğini aldırıyor mu 21.Bölüm Fragman

 

Cesur ve Güzel 22. bölüm fragmanı: Tahsin’e ihanet şoku! 13 Nisan Perşembe

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ