Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 20 Nisan Perşembe fragman: Cesur’a büyük tuzak

Cesur ve Güzel dizisinin 20 Nisan Perşembe fragmanı yayınlandı mı? Tuzağa düşen Cesur, tutuklanacak mı? Cesur hapse girecek mi?

Cesur ve Güzel 20 Nisan Perşembe fragman: Cesur’a büyük tuzak

Cesur ve Güzel dizisinde büyük heyecan! Star TV’nin sezona damga vuran dizisi Cesur ve Güzel, bu gece 22. bölümü ile ekranlara geldi. Tahsin Korludağ’ın adamı Salih’in ölmesi bu geceki bölüme damga vurdu. Tahsin Korludağ’ın cinayet davasının ikinci duruşmasında yeni deliller ortaya çıktı. Cesur, böylece annesini öldürenlere ulaşmak için önemli bir tanığa ulaştı. Tanık, Cesur’a annesi Fügen hanımın öldürülmesine neden olan kişinin Salih olduğunu açıkladı. Cesur, Salih’in peşine düşmüştü ancak kendisini hiç beklemediği bir tuzağın içinde buldu.

 

SALİH DİZİYE VEDA ETTİ

Hapisten çıkan Rıza, Salih’in Fügen hanım için tuzak kurarken çekilmiş videosunu Tahsin Korludağ’a gönderdi. Tahsin, Salih’in kendisine ihanet ettiğini öğrenince çılgına döndü ve hemen Salih’i ormanlık alana buluşmaya çağırdı. İkili burada tartıştı ve Salih, Tahsin’e silah çekti. İkili boğuşurken silah ateş aldı ve Salih vuruldu. Rıza’da o anları cep telefonu ile kaydetti. Salih artık ölmüştü. Rıza, Tahsin Korludağ’a eğer istediklerini verirse bu görüntüleri polisle paylaşmayacağını ve kendisini bu pislikten kurtaracağını söyledi. Tahsin Korludağ, Rıza’nın teklifini kabul etti.

 

 

CESUR’A BÜYÜK TUZAK

Rıza, cinayeti Cesur’un üzerine yıkmak için harekete geçti. Salih’in telefonundan mesaj atarak Cesur’u babasının öldürüldüğü fabrikaya çağırdı. Cesur fabrikaya geldiğinde sadece Salih’in telefonunu buldu. Salih’i burada bulamayan Cesur, fabrikadan ayrıldı ancak aracını kontrol etmemişti. Rıza polise Cesur’u ihbar etti. Polislerin kendisini yolda çevirmesine şaşıran Cesur, aracının kasasında Salih’in cesedini görünce şok oldu.

Cesur içine düştüğü bu tuzaktan nasıl kurtulacak? Cesur hapse girecek mi? İşte bu sorular 20 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak 23. bölümde cevap bulacak.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ