Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 16. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı – 2 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinin 16. bölümü için peş peşe iki fragman birden yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde babasının vurulduğunu öğrenen Cesur, ne yapacak?  Sühan ile Cesur arasındaki buzlar eriyecek mi? İşte merak edilen Cesur ve Güzel 16. Bölüm fragmanları. Cesur ve Güzel 16. Bölüm 2 Mart Perşembe…

Cesur ve Güzel 16. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı – 2 Mart Perşembe

Cesur ve Güzel dizisinde heyecan her hafta yükseliyor. Geçtiğimiz bölümde babasının mezarını açtıran Cesur, babasının vurularak öldürüldüğünü öğrendi. Cesur, artık Tahsin Korludağ’dan intikam almak için sabırsızlanıyor. Ancak, Sühan’a olan aşkı bu intikamı zorlaştırıyor. Cesur ve Güzel dizisinin 2 Mart akşamı yayınlanacak 16. Bölümü için peş peşe fragmanlar yayınlandı. Sühan, fragmanda gördüğü kötü rüyayı Cesur’a anlatıyor. Sühan, Cesur’a gördüğü ilginç rüyayı anlatırken nefesinin kesildiği anda kendisini kurtardığını belirtecek. Sühan’ın anlattıkları karşısında sakinliğini koruyan Cesur ise eşinin rüyası karşısında oldukça şaşıracak. Defalarca kendisini kurtaran Cesur’a oldukça bağımlı hale gelen Sühan ise babasının düşmanı olmasına rağmen onunla yakınlaşmaya devam edecek. İkili arasında yaşanacak yakınlaşma Cesur ile Sühan arasındaki buzları tamamen eritecek.

Diğer fragmanda ise Tahsin Korludağ ile Adalet hanımın peşinde olan Rıza, Korludağ’a geliyor. Tahsin Korludağ’ı eski fabrikaya çağıran Rıza yakalanacak mı? Rıza, geçmişin intikamını alabilecek mi?

Cesur, Tahsin Korludağ’ın şirketteki odasına gizleniyor ve Tahsin Korludağ gelince kapıyı kilitliyor. Artık iki düşman aynı odada karşı karşıya geliyorlar.

İşte, Cesur ve Güzel 16. bölüm fragmanı ve son bölümde Tahsin’in başına gelen olaylar.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Perşembe günleri yayınlanmaya devam eden Cesur ve Güzel son bölümde oldukça önemli gelişmeler yaşandı. Cesur’un ailesinin Tahsin tarafından öldürüldüğünü öğrenen Sühan, yaşadığı zorlu süreç karşısında babasının karşısında tavır almış bu durum hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri olan kızını kaybeden Tahsin’i öfkelendirmişti. Kızının babasının düşmanıyla evlenmesini kendisine yediremeyen Tahsin Korludağ, kızının fotoğrafını yere fırlatacak. Öte yandan silahlı kişiler Tahsin’in evine baskın düzenleyerek kendisini rehin alacak.
GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLDU?
Korhan’ın başka bir kadınla yakalanmasının ardından karışamaya başlayan Korludağ Çiftliği, Cesur’un Sühan ile ilgilenmesi ve defalarca Tahsin’in hayatını kurtarması üzerine iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştı. Babasının intikamını almak için Korludağ ailesine iyice yaklaşan Cesur, önce Sühan’ı kendisine aşık etmiş ardından da babasıyla arasının açılmasına neden olmuştu. Tahsin’in gerçekten Cesur’un ailesinin katili olduğunu öğrenen Sühan ise Cesur’un yanında saf tutmuş ve babasına karşı cephe almıştı. Bu durum karşısında Cesur’u öldürmeye çalışan Tahsin ise planında başarılı olamadığı gibi kızını tamamen kaybetme riski ile karşı karşıya kalmıştı. Yenilen romantik yemek ve gerçekleştirilen düğünün ardından Cesur’a iyice yaklaşan Sühan ise babasından iyice uzaklaşmaya başladı. Dizi ile ilgili diğer gelişmeler ise Cesur ve Güzel 16. bölüm fragmanında yer alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ