Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 12. bölüm Sühan Cesur’la evlenmekten pişman oluyor

Cesur ve Güzel 12. bölüm için yayınlanan 2. fragmanda Sühan deliriyor. Cesur ile evlendiğine pişman olan Sühan, cam atölyesinde her yeri kırıp döküyor.

Cesur ve Güzel 12. bölüm Sühan Cesur’la evlenmekten pişman oluyor

Cesur ve Güzel dizisinin 02 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 12. bölümü merakla bekleniyor. Dizinin 12. bölümü için yayınlanan 1. fragmanını geçtiğimiz gün sizlerle burada hazırladığımız haberde paylaşmıştık. Dizinin ilk fragmanında Sühan ve Cesur arasındaki formalite evliliğin gerçek evliliğe dönüştüğünü gösteren sahneler vardı. Geçen bölümde ayrı odalarda yatan Sühan ve Cesur, fragmanda aynı yatakta görüntüleniyordu. Bülent ile Tahsin Korludağ ise Cesur’a kaybetmenin hırsıyla yeni oyunların peşindeler.

Cesur ile Sühan arasındaki tam her şey yolunda gidiyor derken biraz önce gelen yeni fragman bunları düşünmenin erken olduğunu gösterdi.

Cesur ve Güzel 12. bölüm için yayınlanan 2. fragmanda Sühan deliriyor. Cesur ile evlendiğine pişman olan Sühan, cam atölyesinde her yeri kırıp döküyor ve Cesur’a “Senden nefret ediyorum. Bir tarafta babam, bir tarafta en az onun kadar zalim olan sen” diyerek nefretini ve pişmanlığını haykırıyor. Cesur ise Sühan’ı sakinleştirmekte zorlanıyor.

Korhan, babası Tahsin Korludağ‘dan Sühan’ın Cesur’a aşık olduğunu ve Cesur’a karşı hamle yapmamasını istiyor. İşte Cesur ve Güzel dizisi için yayınlanan ikinci fragmandaki gelişmeler. Dizinin bu haftaki bölümüne ait ilk fragmanı ise sayfanın altında bulabilirsiniz.

 

Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanında Cesur ve Sühan aynı yatakta

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ