Akıllı Gündem

Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanında Cesur ve Sühan aynı yatakta

Cesur ve Güzel dizisinin 12. bölümü için 1. fragman yayınlandı. Cesur ve Sühan arasındaki formalite evlilik gerçeğe mi dönüşüyor. Cesur ve Sühan aynı yataktalar. Dizinin bu haftaki bölümünde Sühan babasına meydan okuyor.

Cesur ve Güzel 12. bölüm fragmanında Cesur ve Sühan aynı yatakta

Cesur ve Güzel dizisinin sabırsızlıkla beklenen 12. bölüm fragmanı biraz önce yayınlandı. Star TV’nin popüler dizisinin 02 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak 12. bölümünde heyecan katlanarak devam edecek. Tahsin Korludağ’ı cezalandırmak için Cesur ile evlenen Sühan, 12. bölümde babasına meydan okuyor.

Geçen bölümde hatırlanacağı üzere Sühan ve Cesur, Tahsin Korludağ’ı cezalandırmak için evlenmişlerdi. Cesur’un bir diğer evlenme sebebi ise Sühan’ı sigorta olarak kullanmaktı. Bunu da Sühan’a açık açık söylemişti. Formalite gibi görülen evlilik, 12. bölümde gerçek evliliğe dönüşüyor. 11. bölümde ayrı odalarda yatan Sühan ve Cesur, 12. bölümde aynı yataktalar.

Kızının Cesur ile evlenmesi sonrası büyük şok yaşayan ve darbe alan Tahsin Korludağ ve Sühan’ın eski nişanlısı Bülent, önümüzdeki bölümde karşı atağa kalkıyorlar. Sühan’ı Cesur’a kaptırmayı hazmedemeyen Bülent, Cesur’un garajını araştırmaya başlar ve gizli dehlizi, içindeki Cesur’un sakladığı resimleri bulur. Tahsin Korludağ’a resimleri haber verir. Tahsin Korludağ evdeki resimlerin gerçek olmadığını öğrenir. Cesur’un resimlerini çalındığını öğrenen Tahsin Korludağ ve oğlu Korhan soluğu Sühan’ın yanında Alemdağ Çiftliği’nde alır. Sühan’ı Cesur konusunda uyaran Tahsin Korludağ, aradığı karşılığı bulamaz. Çünkü Sühan babasına meydan okuyor.

Cesur’da Tahsin Korludağ’a son darbeyi vurmanın planlarını yapıyor. Bunun için Korludağ’dakilerden yardım istiyor.

İşte herkesin merakla beklediği Cesur ve Güzel dizisinin 12. bölüm 1. fragmanı…

 

CESUR VE GÜZEL 12. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Cesur ve Güzel 12. bölüm Sühan Cesur’la evlenmekten pişman oluyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ